Ik ben nu 12weken en 2 dagen zwanger en 0,4 kilo aangekomen. Geen last van eetbuien ofzo, zit erg snel vol en eet eigenlijk niet anders dan voor ik zwanger was. Gr enne
ruim 14 weken en nu 1,5 kilo aangekomen, maar een week of 5 geleden was ik nog 5 kilo afgevallen, dus het komt er nu wel snel aan..
Helaas is het bij mij ook gaan draaien van 2 kilo er af zit er weer zeer zeker 1 kilo bij dus bijna weer op me start gewicht moet wel zeggen dat ik op het moment steeds van die eetbuien blijf houden en mijn buikje is aardig aan het groeien dus van af week 21 ben ik weer aan het aan komen hoopt het van niet ben al dik genoeg van me zelf maar denk dat de baby op dit moment niks te kort komt en dat is ook blangrijk ze zal het wel nodig hebben als ik van af nu nog een kilotje of 5 aan kom ben ik dik te vreden dan is het allemaal niet zo uit de hand gelopen. Worden het er meer zal ik me er toch bij neer moeten leggen na de bevalling lekker op dieet verder dan want ik wil toch echt niet meer boven de 100 komen nooit meer.
morgen 16 weken en bijna 7kilo aangekomen heb ook alwel een behoooorlijke buik dus hoop dat het straks wat langzamer gaat (of nog beter, het gewicht even stil blijft staan)
Ik ben nu 16 weken en 2,5 kilo afgevallen... scheelt straks weer denk ik maar. Gelukkig we al een goede buik...
leuk om allemaal te lezen.. je wilt toch weten of je echt heel hart groeit.. deze week zei de vk dat ons kindje een groeispurt had gemaakt, was hij vorige keer nog iets te klein, zat hij nu helemaal goed... en ik? nu 26 weken en 6,5 kg aangekomen!
ik ben nu 20 weken+ en ben ongeveer nog net geen 5 kilo aangekomen..... ebn echt bang dat het teveel is af is dit wel redelijk? het is zo verschillend bij iedereen