Hoi, ik ben nu 18 weken en 5 dagen zwanger en ik ben 1,5 kg aangekomen, dus dat is vergeleken met jullie haast niets, gr. Nicole
Nou ik zal ook eens mee gaan doen. Het heeft bij mij lang geduurd voordat ik aan begon te komen, maar zitten nu met 29 weken toch echt al wel 10 kilo aan. Ik ben bang dat ik over gemiddelde heen zal gaan, maar we zullen het zien. Komt voor ons nog een drukke periode aan met verhuizen. Niet dat ik veel kan doen, maar het vergt toch wat van je. Gelukkig mag ik zeggen dat de kilo's echt op mijn buik zitten en (nog) niet op de rest van mijn lijf. Iets meer heupen, maar ik denk dat dat altijd wel zal zijn. Ach kindje doet het goed en we kijken daarna wel hoe we het er allemaal weer afkrijgen.
25,2 weken: 7 kilo Maar dat kan nu wel opgeplust worden met 2 - 3 kilo ivm al dat vocht wat ik vasthou
ik ben nu 29 weken en 10 kg aangekomen, maar wel echt alleen mn buik, ja heel iets op mn heupen/kont, maar van de achterkant kun je nog niet zien dat ik zwanger ben.
He moesje, we gaan bijna gelijk op. Hier hetzelfde verhaal, ben bijna 10 kilo aangekomen. Maar volgens mij is dat wel netjes hoor. Ook het zelfde verhaal, je ziet van mij niet achter dat ik zwanger ben. En de gewone broeken krijg ik ook nog over mijn heupen (erg handig metde korte broeken) heb echt het buikkie naar voren steken. Erg handig, zit me totaal nog niet in de weg!
bij mijn eerste was ik met 35 weken bevallen en 8 kilo aangekomen...ik ben bang dat het nu ietsje meer gaat worden,......ben nu al 2 kilo aangekomen en ben net 11 weken.....boehoe...ik moet ook eerlijk zeggen dat ik vreet als een dijker....veel meer dan bij onze eerste het geval was..ik ga er proberen om aan te denken hoor, vind dit niet leuk......
ik ben 30 weken zwanger en nu 13 kilo aangekomen...beetje op gaan letten! (heb een " sprong" gemaakt toen ik gestopt ben met sporten en een week vakantie met veel eten! )
Bij 20 weken was ik zo'n 10 kilo aangekomen.... En niet alleen bij mijn buik We zijn nu weer twee weken verder, maar ik heb geen weegschaal in huis. Nou hoorde ik van mijn moeder dat zij ook erg veel was aangekomen bij mij en mijn zus, dus het kan deels genetisch bepaald zijn. Maar als ik in de spiegel kijk zie ik toch ook een paar dikke billen en dikke bovenbenen, maar goed, dat zien we in september dan wel weer. Ik heb wel nog een slanke lijn op de rug en een slanke taille (van voren gezien dan ).
vanmorgen gewogen...dus bij 31w 4d ... 9 kilo aangekomen ... 13 als jede eerst afgevallen kilo's van de misselijkheid mee telt! (maar lichaam is dol op vocht...houd het idd goed vast.. 8) )
Ben de 2e mei weer bij de vk geweest en ben nog steeds 2 kilo onder mn begin gewicht En toch al 23 weken nu met n stevig groter wordende buik (men vraagt me zelfs of t er niet stiekem 2 zijn ). Dat mag nog wel even vol houden hoor! Mocht al flink wat af na medicatie gebruik enzo dus vindt dit wel mooi zo. Dus weet nu even niet hoe ik moet tellen...ik zal best wel wat aangekomen zijn al maar ben daar voor eerst flink afgevallen. Ik hou t maar op dat ik nu 3 kilo aangekomen ben. Ik woog eerst 5 kilo minder bij het tweede bezoek aan de vk, als mn gewicht voor ik zwanger was nml. Maar t zal nu wel sneller gaan denk ik. Want mn lichaam heeft besloten dat ik maar eens vocht vast moet gaan houden...dus dikke plofkop en enkels die over mn schoenen hangen Maarja zolang t vocht is gaat t wel weer er af als ik bevallen ben
nou een paar pagina`s terug was ik 2,5 kilo aangekomen met 17 weken na 7 dagen zware buikgriep met dagelijkse onderzoeken of ik niet was uitgedroogd en vandaag voor het eerst weer een beetje kunnen eten kan ik zeggen dat ik -2 kilo ben aangekomen:s zie nu door de bomen het bos dus niet meer hihi ehhmmm weet iemand hoe de gyne dat straks gaat berekenen?