Ik heb hem van de week gehad met 6.0 toen was er geen hartje te zien. Raad je dus niet aan om dan te gaan.
Hier bij jongste met 6+3, hartje gezien. Nu met 6+5 een echo gepland staan, duimen dat alles goed is.
O oke ik krijg hem met precies 7 weken. Volgens vk krijg ik hem wat eerder aangezien ik een miskraam heb gehad. spannend hoop dat het allemaal goed zit
Bij nr1 7w en een sik: Kloppend hartje en een mini boontje (gyn zelf ingepland, geen idee waarom zo vroeg) Bij nr2 6w en een sik ivm CMV: Kloppend hartje en een mini boontje Bij nr3 7w+6 verder gezet naar 8w+3: Kloppend hartje en mini mensje (wilde nu ook een vroege echo omdat het bij die 2 ander ook zo was )
Hier met 4 weken eerste echo, was niets te zien ook geen vruchtzak alleen verdikt baarmoederslijmvlies. Met 6 weken opnieuw een echo en daarom was een vruchtzak te zien, met klein stipje en daarin een hartslag/bloedsomloop.
6+3 en een kloppend hartje. Standaard was het toen daar bij 8 weken maar door mijn lange cyclussen was ik dus nog niet 8 weken (houden laatste menstruatie aan). Nu is het beleid aangepast en doen ze de eerste echo in de 7e week dus tussen 7-8 weken.
Bij de eerste rond 8 weken. Toen een boontje met een knipperlichtje. Bij de tweede rond de 10 weken. Toen een minimensje met weer een knipperlichtje.
Pas rond 10, 11 weken. ( ik weet niet precies hoever ik ben) Hier standaard met 10 en nu misschien iets eerder of later omdat ik niet weet wanneer hij/zij verwekt is.