Hallo iedereen! Ik ben nu 28,5 week zwanger en ik plas me echt een ongeluk. Ik zit gemiddeld per 24 uur denk ik wel 30 tot 35 keer op de wc. Hoelang zijn jullie zwanger en hoe vaak plassen jullie gemiddeld per 24 uur? Ook zo n last van een hypere blaas of ben ik de enige?
Ik haal niet zó vaak, maar ik moet regelmatig (echt beduidend vaker dan voor mijn zwangerschap) naar de wc. Al sinds het begin en ik ben nu 19wk zwanger.
Dat is wel errug veel! Geen blaasontsteking? Ik moet zelf ook veel meer plassen dan eerst, soms voelt het ook echt alsof iemand in mijn blaas duwt.
Bijna 34 weken zwanger, en met een baby die graag op mijn blaas gaat liggen kan ik wel een po naast de bank, het bed en mijn stoel, neer zetten Geen blaasontsteking oid, wel op laten testen, maar gewoon een baby die de blaas niet spaart.
Ik herken het wel ja, soms ben ik klaar op de wc en dan heb ik me eindelijk weer netjes en dan moet ik WEER Helaas zijn het dan maar een paar druppels en nee, een blaasontsteking heb ik niet, dat is uitgesloten maar de kleine drukt gewoon gigantisch op die blaas en zeker als hij erg actief is dan kan ik steeds naar de wc rennen
Overdag valt het wel mee maar in de nacht echt om de 2 a 3 uur wakker om te gaan plassen. Als ze druk is vaker met soms maar druppels om uit te plassen alsof ze me blaas vastpakt en erin knijpt!!
owh jah... Herkenbaar.. Laat het wel ff checken op blaasontsteking voor de zekerheid.hier gelukkig snachts minder last van. Komt denk ik door de zwaartekracht die dan in mijn voordeel is. het is nu half 11 en volgens mij al bijna 10 x geweest..
Heel herkenbaar! En onze wc beneden wordt gedaan (nieuwe pot, Tegelen enz. Dus moet nu steeds naar boven
Ja ik laat het morgen of overmorgen even controleren mijn urine. Maar gelukkig ben ik dus niet de enige . Oh als je iedere keer de trap op moet, lijkt me helemaal niets!
Hier ook herkenbaar hoor. ben nu 32 weken zwanger en heb dagen erbij zitten dat ik net zo goed op de wc kan blijven zitten. Die kleine ligt af en toe zo op mn blaas te drukken. dan denk ik dat er 3 liter uit moet en zijn het 5 druppels. Hier ook meerdere malen laten testen op blaasontsteking maar ik heb het nooit.