Vandaag 19 weken. Eergister bij de vk geweest en op hun weegschaal maar 1 kilo aangekomen. Maar ik hou die van mezelf aan hoor daar is het wat meer. Het ligt er bij de vk ook maar net aan wat je aan hebt en of ontbeten...Bij mijn zoontje was ik 16 kilo aangekomen en kwam ik ergens uit in de 80 maar ik denk dat het bij deze zover niet zal komen. Vind ik ook niet erg .
28+2, vanmorgen bij de vk op de weegschaal 72.4 begon met 63. dus 9.4 kilo ik vind 't een beetje veel, maar volgens de vk was het netjes.
Vandaag 36,4 weken en 3,5 kilo aangekomen Ik word as donderdag ingeleid dus verwacht niet meer echt aan te komen
Nu 20/4 zwanger - 2 kg aangekomen ! Vorige zwangerschap precies 40weken en 29.8 aangekomen .. Hoop dat niet meer aan te tikken
Ben zelf nu 15 + 3 zwanger en inmiddels 3.5 kg al aangekomen.. Ben al gezet van mezelf.. Was voor de bruiloft behoorlijk afgevallen (meer dan 10 kilo) na huwelijksreis waren er paar kilootjes erbij en toen zwanger... Hoop dat t vanaf nu wat langzamer gaat!
nu 26 weken en blijf nog steeds hangen op ong 3 kg... ben ik wel blij mee... wat een verschillen lees ik hier toch..
14+1 en nu op -1kg (heb dan ook een dieet ivm hoge glucose waarde) Bij de zwangerschap van mijn zoon was ik in totaal 14 kg aangekomen. Ben benieuwd of ik dat nu ga redden (toen was ik met 14 weken al 5 kg aangekomen )