Waarom? Ben nu bijna 14 weken zwanger en heb al 7 kilo erbij Moet er wel bij zeggen dat ik voor mijn zwangerschap 30 kilo afgevallen ben en nu heel blij ben om weer eens lekker genieten te kunnen van het eten
Dan lopen wij gelijk op. Ik zie alleen maar vrouwen die veel verder zijn en veel minder kilo's hebben dan ik nu Ik ben nu al 8 kilo zwaarder Ik ben trouwens ook in de voorgaande jaren 22 kilo afgevallen, dus aanleg zit er bij mij ook. Aaah komt wel weer goed bij ons
Dat dacht ik bij mijn eerste zwangerschap ook, ik zag het als een excuus om nu eens lekker uit de band te kunnen springen qua voedsel. Maar echt, als je dat negen maanden volhoudt, dan wordt je gigantisch dik. Jullie moeten het zelf weten hoor en het kan volgens mij weinig kwaad voor de kleine, maar het is toch wel vervelend om al die kilo's na de zwangerschap er weer af te moeten/willen hebben.
oh tuurlijk komt dat wel goed hoor, ooit gaat het er ook weer van af Het is tenslotte ook voor een goed doel Bij mijn eerste zoon ben ik bijna 30 kilo in totaal aangekomen zolang het dus niet meer dan dat word, in totaal, vind ik het prima Even een edit: Dit is mijn 3de intacte zwangerschap
Ik had hetzelfde. De eerste zwangerschap veeeel gesnoept en gesnacked. Ik kwam meer dan 20kilo aan. En na de zwangerschap baalde ik pas, want toen moest het er ook weer af. En dat duurde een paar maanden. Nu eet ik gewoon gezond en laat snoepjes vaker in de kast liggen. Ik hoop niet dat ik verkeerd wordt begrepen. Want goed en gezond eten is een must, maar van het teveel snoepen kreeg ik in ieder geval naderhand alleen spijt.
18 weken zwanger en +3 kg tot de 13 week veel stress gehad en niks aangekomen, vorige zw is een miskraam geworden, en bij dit kindje een slechte uitslag van de combinatie test, wat nu allemaal gelukkig goed is! maar die 3 kilo is dus in de afgelopen 5 weken maar volgens vk is dat de compensatie van alle stress we zullen zien! (Bij mijn 1e was ik in totaal 12 kg aangekomen)
Tamireya: Dan kunnen we elkaar een hand geven, bij mijn eerste zoon was ik ook zo'n 30 kilo aangekomen. Ik dacht de hele zwangerschap "ETEEHHHHH" haha! Maar toen hij eenmaal geboren was vond ik het echt heel erg. Gelukkig was het er na tien maanden af en toen werd ik ook voor het eerst ongesteld. Een maand later was ik weer zwanger dus daar gaaan we weer . Maar deze keer gaat het heel goed qua gewicht terwijl ik toch echt wel lekker eet. Wel iets minder . Ik ben nu precies 34 weken en 12 kilo aangekomen. Netjes toch! Saartje: Ja precies, die spijt bedoel ik. Ik dacht echt, Rata, muts, wat heb je nou weer gedaan .
Begin gewicht: 94kg Nu gewicht: 101kg Totaal: +7kg Zwanger: 10+1 weken (11de week) Moet wel zeggen dat ik niet meer paardrijd en ik normaal 5 keer per week intensief rij, maar paardje is af en toe niet te makkelijk, dus iemand anders rijd mijn paardje onder de zwangerschap aangezien ik geen risico wil nemen. En niet veel tijd gehad om te wandelen, wandel normaal ongeveer 8km 3keer per week, door stress van bruiloft en examens op school. Weet wel dat het best veel is dat ik ben aangekomen, maar vk zegt niks aangezien al mijn testen gezond zijn.
bijna 14 weken en eigenlijk nog niets aangekomen vindt het wel heel erg netjes maar we zullen zien heb nog lang te gaan! Het verbaasd mij hoe sommige niet veel aankomen maarja denk dat iedereen niets aan kunnen doen dat ze weinig of veel aankomen ieder lichaam is anders! Bij mijn eerste ben ik echt ongezond geweest allleen maar eten eten eten! was 12 kilo aangekomen (ook netjes) Dit keer echt goed bezig ..alleen moet ik wel toegeven dat ik laatste tijden echt take away begint te eten! gisteren 4 stukken pizza gegeten .. oepsie.. zoals iemand zei als je gaat snoepen en alles ga je echt spijt krijgen !
Nu met 28 weken 10 kilo aangekomen. Ik eet gewoon gezond en normaal qua porties, dus ik zal er maar mee moeten leren leven
Volgens mij is het gemiddelde tussen de 12-16 kilo en is 20kilo extra ook geen uitzondering.. Ik zou idd uitkijken met héél veel snoepen/snacken, maar afvallen is ook uit den boze (dan komen er afvalstoffen vrij)... Gewoon gezond en gevarieerd eten en af en toe jezelf wat lekkers toestaan, kan denk ik geen kwaad Ik herken het wel wat hier gezegd wordt...ik word ook onzeker door hier te lezen... maar ben van nature heel slank en heb nu al een behoorlijke toeter... het is niet ander (zeg ik nu heel relaxt...maar vond het eerst helemaal niet leuk Pas als je vk zegt dat je te veel groeit, moet je denk ik echt uitkijken! Fijne zwangerschap allemaal lady's!!
Laatste controle was bij 25 weken, toen was ik 4 kg aangekomen. Volgende week dinsdag mag ik weer op de weegschaal....
haha dat zou je denken he , maar nee ik heb een giga buik de kleine pakt wat ze nodig heeft komt echt niks te kort
Nu dik 37 weken en tot nu toe ca. 10 kg aangekomen. Bij mijn dochtertje in totaal 18 kg aangekomen, ze is met 41 wk geboren. Ik ben na de 1e zw,schap 15 kg weer kwijtgeraakt.