20 minuten lopen en dat is net te ver. wij hebben nog geen continuerooster dus tussen de middag zou mijn zoon maar 20 minuten hebben om te eten. we hebben om die reden besloten hem te laten overblijven.
10 minuten lopen 5 minuten op de fiets Echt heel fijn zo dichtbij! Door het park heen dus lekker veilig
Het is voor ons 5 minuten lopen naar school, vind het wel heerlijk. Als de school wat verder is kan dat prima maar je moet dan ook rekening houden met speelafspraakjes waarvan de vriendjes misschien ook 10 min van school wonen maar dan net de andere kant op. Dat maakt afspreken wel lastig. Vroeger woonden wij 10 min. fietsen van school af, maar we zaten op een streekschool (wij woonden het dichtstbij) dus daar sprak je nooit af na schooltijd.
Wij wonen 5 minuten lopen van de school vandaan. Ik zou niet verder dan 10 minuten fietsen van de school af willen wonen, aangezien ze hier maar 3 kwartier pauze hebben tussen de middag en ik 3,50 per keer overblijven toch wel aan de dure kant vind.
Mijn oudste zal wanneer hij het er aan toe heeft (hij gaat zeer waarschijnlijk langer peuteren) naar de basisschool op 3,8 km van huis. Een eind fietsen, maar het is prima te doen. Bij deze school hadden we het idee dat die het beste aansloot bij onze zoon. Hij zal dan over moeten blijven, als hij meteen het volledige programma gaat volgen.
3 km... wij gingen voor een goede school, afstand maakte ons niet zoveel uit, wel bewust gekozen voor de school met continurooster.
Mijn dochter zit op 200 meter van huis. En mijn zoontje gaat naar so en dat is 6 km en 15 min met de auto (als er geen file staat )
Hier zit de school op 500 meter afstand. Als we binnendoor zou lopen via tuin en plantsoen dan is het 300 meter. We zijn hier pas komen wonen en hebben echt gezocht vlakbij de school waar we de kinderen al ingeschreven hadden.
Wij zijn verwend en wonen tegenover de school waar alyssa op zit. Groep 1 kwam alleen uit de deur aan het eind van de straat dus moest wel de straat door lopen. Later (vanaf groep5 niet ongeveer) moet ze naar een andere locatie maar die is ongeveer 5minuten lopen. Erg verwend dus. Liefs doris
iets meer dan 5 minuten fietsen, lopen 10-15 minuten. Zit wel een school dichterbij maar die is mij veel te groot
6.4 km hier vandaan. Dus 10 min. Met auto incl parkeren ets. En half uur fiesten door de polder vlakbij zee (lees: altijd wind).
Met de auto 10 min. en op de fiets ongeveer 20 min. Wij hebben gekozen voor een school die kwalitatief beter is dan de school hier in het dorp en die qua identiteit veel beter bij ons past. De kinderen blijven altijd over tussen de middag (alle kindjes op school overigens). Vriendjes en vriendinnetjes wonen dus ook niet om de hoek, maar ik vind het geen probleem om te halen en te brengen. Wij hebben tenslotte voor deze school gekozen. Er zijn wel meerdere ouders bij ons in de buurt die voor deze school hebben gekozen, dus ook in de buurt vallen ze niet echt buiten de boot.
hier is het zon 7 km denk ik. maar met de bus. en ze loopt zon 500 m naar de bus. de kleuterschool is denk ik 3 min fietsen ofzo.