Wij kunnen voor het eerst op vakantie! Maar ik weet niet zo goed waar ik het best kan zoeken, ik kom nu vooral op Landal, Roompot... Nu had ik een leuk chalet gezien, 645... Na alles te hebben ingevuld kwam ik op totaal 800 dit vind ik toch wel erg veel voor een weekje! Dus wie weet er een leuk (onbekend) park waar genoeg voor de kinderen te doen is en je ook nog eens een leuke wandeling kan maken. Ik zat zelf aan Brabant te denken, andere ideeën zijn natuurlijk ook welkom!
Toevallig hebben wij pas dit park geboekt. Resort De Achterhoek - EuroParcs Ligt midden in de bossen dus je kan zo vanuit het park leuk wandelingen maken, je hebt daar een speelwater met allemaal speel attributen, er is een animatie, een kleine indoor speelparadijs, vlakbij het park ligt een zwembad waar je gratis gebruik van kan maken en ze hebben verschillende type chalets. Wij hebben nu een weekje geboekt in een 4 persoons chalet type Hackfort en wij waren inclusief alle extra kosten 665 kwijt voor een week. Vonden wij wel een leuk prijsje. We zijn er zelf nog nooit geweest maar we werden getipt door vrienden die daar al eerder zijn geweest.
Wij gaan in Augustus een weekje naar dit park in Drenthe: Recreatiepark De Tien Heugten, Schoonloo | Succesparken Waren net 500 euro kwijt voor alles,nu boeken is zelfde periode nog goedkoper zag ik. Leuke camping vlakbij een groot bos met oa verhuuraccomodaties,openluchtzwembad en animatie. Zelf nog niet geweest maar wel positieve verhalen van gehoord.
Westerbergen, marvel recreatie, tweebruggen Zijn vakantieparken met camping. Molecaten parken Vaak moet je idd 100-150 euro bij de prijs die ze als eerste laten zien bij tellen
Dit is inderdaad ook een erg leuk vakantie park https://www.marveld.nl/ daar zijn wij wel eens geweest in een luxe huisje met whirlpool en sauna. Ligt in een prachtige omgeving, leuk binnen en buiten zwembad.
Marveld wilde ik ook zeggen. Wij gaan voor het eerst; duo8 bungalow met tussendeur die dan open is. Met 6 personen betalen wij 1300,- voor 1 week in het hoogseizoen. We betalen dan de helft als gezin.