Wij gaan zomer 2013 naar de costa brava in spanje. Ik ben nieuwsgierig naar nieuwe dingen in de omgeving de omgeving is redelijk bekend voor ons gaan er al jaren heen, maar we komen iedere keer met dank aan mensen om ons heen bij nieuwe plaatsen uit, vandaar nu al dingen aan het opschrijven (zo gaat de vakantie ook al een beetje leven bij me) Dus kom maar op met leuke tips en ideetjes. Hoe onze vakantie er een beetje uit ziet. In de ochtenden dingen ondernemen plaatsen bezoeken, marktjes, keer een musea en in de middagen lekker naar zee/ zwembad. of bij de tent natuurlijk. Af en toe gaan we ook wel eens een hele dag op pad, maar het moet natuurlijk wel aantrekkelijk zijn voor een dan 3,5 jarige, we gaan trouwens eind juni begin juli
Welke plaats? Ik vind Cadaques heel mooi. Ben je daar al eens geweest? Kun je het oude huis van Dali bezoeken.
Wij gaan naar torroella de montgri. Cadaques ben ik verliefd op doen we ieder jaar wel een keer, we willen kijken om het de komende keer vanaf het water te gaan bekijken met een boottocht. Heb van kennissen gehoord dat dat werkelijk waar prachtig is. De echte bekende dorpen hebben we inmiddels allemaal al wel gehad, dus we zijn echt op zoek naar de mooie bezienswaardigheden die minder bekend zijn. Ow ja girona staat ook hoog op ons lijstje die hebben we eigenlijk nog nooit gedaan. En barcelona natuurlijk ook, papa 'moet" in ieder geval zijn zoon het stadion laten zien.
wij zijn afgelopen zomer naar een outlet shopping center in de buurt van barcelona geweest. Daar kan je echte merkkleding kopen voor een prikkie. Het is een soort bataviastad. ken je de kustweg van lloret de mar naar playa d'aro? mooi slingerweggetje langs de kust met mooie fotosstop plaatsjes. De markt in palamos?
Die kende ik niet wij zijn vorig jaar wel naar playa dáro geweest en daar flink geshopt bij de benneton winkel. Ook in torroella de montgri bij de kinderwinkel op de hoofdstraat flink geshopt bij de noppies kleding. Scheelde heel erg veel met hier.