Is soms ver te zoeken. Net mijn boodschapjes gedaan. Rij eigenlijk al iets te hard. Kijk in de spiegel zie 2 opgefokte vrouwen (achteraf is wijven het beste woord) op mijn bumper zitten. Aan de gezichtuitdrukkingen te zien word ik even flink met de grond gelijk gemaakt. Trap even op de rem om ook echt toegestaande snelheid te gaan rijden gewoon om even lekker te pesten. Ik passeer het bord einde 30 en geef even lekker gas. Mvr weet niet hoe snel ze me moet inhalen beide steken ze hun middelvingers op en krijg wat scheldwoorden zal ze jullie besparen(liplezen was geen probleem in dit geval) mijn bloed begint te koken ik kan alleen maar in mijn hoofd denken rij door rij door ik heb last van een ochtendhumeur. Vervolgens verschijnt de achterbank en zie ik 2 kindjes zitten zonder gordel los op de achterbank, ongeveer zelfde leeftijd als mijn zoontje (bijna 3 jaar) Keek er eigelijk niet zo gek van op na wat er daarvoor gebeurden. Arme kinderen..
tja... daar kan ik me allemaal niet meer druk om maken. heb ik een dagtaak. ben het met je eens dat het aso is enzo maar ik heb gewoon zoiets. let op jezelf en je eigen gezin. dan heb je je handen vol.
Gat, wat aso! Zoiets heb ik een aantal jaar geleden ook eens meegemaakt. We reden al iets te hard op de snelweg en dan zit er een vrouw in een audi op onze bumper te plakken. Scheelde echt maar een paar cm. Dus mijn ex haalt zijn voet van het gaspedaal en gaat netjes de maximum snelheid rijden, gewoon om te narren. Scheelde niet veel of ze zat gezellig bij ons op de achterbank met auto en al. Vervolgens haalt ze ons in en snijdt ons zodanig af dat we bijna de vangrail in rijden. En dat niet 1 keer, maar wel 5 keer achter elkaar. Het was serieus levensgevaarlijk. En dan het ergste, ze had een klein ventje op de achterbank zitten van een jaar of 5. Geen gordel om en die zat door de achterruit zijn middelvingetjes naar ons op te steken. Dan ben je ten eerste al een gevaar voor jezelf, je medeweggebruikers EN je kind. En een geweldig voorbeeld van ouderschap is het al helemaal niet! Mijn bloed gaat daar echt van koken!
Met haar afsnij kunsten brengt ze mij ook in gevaar.. vind ik weer iets minder. Sta er alleen versteld van dat je als moederzijnde je kind zo vervoert. Maar nogmaals gezien uiterlijk en manier van communiceren verbaast het me ook weer niet in dit geval.
Heb dit ook een keer meegemaakt met 2 van die blonde barbie types. Sorteerden naast mij voor op een kruispunt waar maar 1 auto mag voorsorteren. Door hun kon ik niet zien wat er van rechts kwam. En maar toeteren en vervolgens afsnijden en middelvingers omhoog. En vervolgens stoer wegscheuren Suppeerrr stoer hoor. Kan me er ook heel boos over maken toen.
Karma is a bitch? Dan maak je je wel erg druk om kleine ergernissen tijdens die ene keer dat je iemand eens tegen komt, kom op zeg
Als iemand je tot 5x toe in de vangrail probeert te rijden heb ik het niet meer over een kleine ergernis maar over iemand opzettelijk iets aan willen doen.
Haha, nou iemand die zich asociaal gedraagt mag echt wel een koekje van eigen deeg ontvangen vind ik.
Ik vind iemand die zich netjes aan de regels houd express afsnijden geen kleine ergenis hoor dat is gewoon onbeschoft asociaal gedrag.
Ik ben altijd heel snel klaar met dat soort volk. Op het moment dat ze niet alleen mijn, maar met name het leven van mijn dochter in gevaar brengen bel ik 112 en geef het kentekennummer door. Net doen alsof helpt ook, zo opvallend mogelijk naar het nummerbord kijken en doen alsof je belt. Bumperklevers met name.. Mn dochter zit achterin, moet ik een noodstop maken dan komt mn grootste nachtmerrie uit. Vriend is wel eens op de achterbank gaan zitten om net te doen alsof hij nummer opschrijft . Dan kan er ineens wél afstand gehouden worden. Ik kan er echt heel slecht tegen als mensen gevaarlijk op de weg doen.