Hoge koorts rond conceptie: maken we nog kans?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Aquavis, 16 mrt 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Aquavis

    Aquavis Actief lid

    23 okt 2012
    224
    0
    16
    Hoi,
    Ik heb een prangende vraag, ik heb 29 dagen op mijn eisprong moeten wachten en nu hij eindelijk komt, lig ik al 2 dagen met behoorlijke griep in bed (gister echt 39.8 koorts)
    Nou was mijn vriend al ziek met hoge koorts, en precies tussen onze ziektes in hebben we nog een keertje seks gehad. Maandagavond. Dus eerst hebben de zaadcellen in een koortsig lichaam gezeten, en vervolgens hebben ze nog zeker 2 dagen moeten overleven in mijn koortslichaam, eigenlijk 3 denk ik.
    Ik heb vandaag een positieve ovulatietest, maar ben nog te ziek om nogmaals te proberen.
    Is er enige kans dat er toch een bevruchting plaatsvindt door die vorige zaadcellen, ondanks die hoge koorts van ons allebei?
    Misschien zelfde soort ervaring gehad?
     
  2. LadyKikker

    LadyKikker Fanatiek lid

    12 feb 2012
    4.254
    1.893
    113
    Vrouw
    Voor zover ik weet heeft koorts niet direct invloed op de zaadjes. Dit kan wel na een paar mnd invloed hebben... Aan verse zaadjes kunnen ze zien dat je id voorgaande maanden ziek bent geweest.
    Ook kan koorts je eisprong eerder of later laten komen maar voor de bevruchting zelf maakt het weinig uit.
     
  3. Loetje88

    Loetje88 Fanatiek lid

    26 jan 2015
    2.765
    1.028
    113
    Vrouw
    Wil je niet meteen hoop geven. Maar ik was ook ziek de week dat ons zoontje is verwekt. Je zult je verbazen wat er dan dus nog allemaal kan gebeuren in je lichaam!
     
  4. Poppy4

    Poppy4 Bekend lid

    13 jan 2016
    707
    480
    63
    Ja hoor. Mijn tweede is verwekt terwijl ik strontziek was tijdens de ovulatie.
     
  5. Toto

    Toto Fanatiek lid

    21 mrt 2008
    2.061
    9
    38
    Ik ben ondanks griep met flinke koorts rond mijn ovulatie ook zwanger geworden van mijn 2e.
     
  6. Aquavis

    Aquavis Actief lid

    23 okt 2012
    224
    0
    16
    Bedankt voor jullie reacties allemaal! En fijn om wat positieve verhalen te lezen. Ik ben benieuwd.......
     
  7. Aquavis

    Aquavis Actief lid

    23 okt 2012
    224
    0
    16
    Oh ja, de tijd tussen seks en eisprong is ook nog eens ca 3 dagen nu.. Dan is het op zich al twijfelachtig of er nog spermacellen in leven zijn toch?
     
  8. mutskuh

    mutskuh Fanatiek lid

    10 dec 2014
    2.409
    1.205
    113
    Iemand die ik ken is ook tijdens hoge koorts en ziek zijn bevrucht terwijl ze die week maar 1x gezellig gemaakt hebben. Dus nee het heeft vlgs mij geen invloed :D
     
  9. Stokstaartje86

    Stokstaartje86 VIP lid

    4 jan 2013
    5.299
    1.769
    113
    Vrouw
    zaad leeft gemiddeld 3 dagen en kan wel tot een week overleven in de juiste omstandigheden
     
  10. Lasje

    Lasje Actief lid

    7 feb 2014
    465
    0
    0
    Culemborg
    22 maanden bezig geweest voordat wij zwanger waren. In de maand dat het gelukt is, was ik 1 dag na mijn eisprong ineens goed ziek voor +- 24 uur met hoge koorts. Dit was mijn eerste zwangerschap symptoom!
     
  11. Aquavis

    Aquavis Actief lid

    23 okt 2012
    224
    0
    16
    Ja dat soort dingen hoor ik ook wel eens!
    Alleen ik heb nu echt een zware griep te pakken. Ik maak me eigenlijk steeds meer zorgen. Wat als het nu raak is? Dat kan toch niet goed zijn? Ben al maandag bezig om mijn lichaam fit te maken met acupunctuur, en dan zou dit juist echt een slecht moment zijn waarop je lichaam echt niet fit is en eerst nog met herstellen toch?
    Pfff.. Zou bijna willen dat we deze keer idd geen kans maken.. Ben zo onzeker, heb namelijk al 2 miskramen gehad..
     

Deel Deze Pagina