Hoi ladies, Het is een tijd geleden dat ik ovu testen heb gebruikt maar gister had ik mijn piek. Vanmorgen nog steeds een donkere ovu test maar wel lichter dan gisteravond. Gister avond hebben we het gezellig genaakt. Nu voel ik volgens mij mijn eisprong, zo'n pijnlijk drukkend gevoel ik kan amper lopen. Wanneer kunnen we nu t beste weer klussen? Vanavond of morgen? Ik ben volgens mij alle helpers vd klus alweer kwijtgeraakt vanmorgen op de wc dus ik neig naar vanavond? Bedankt vast
Als ie nu alweer terugloopt, lijkt morgen me alweer te laat. Helemaal perfect dat jullie gisteren geklust hebben! Ik lees vaak dat het goed is dat de spermacellen vast klaar liggen. Op die manier zijn wij in elk geval ook zwanger geraakt.
Idd gisteren en vandaag kan ook nog! Heb wel eens gelezen dat zodra je je ei voelt het dan tijd is om aan de bak te gaan. Dan ben je nog net op tijd!
Las jullie berichten nu pas. Ben pas nét thuis van personeelsfeest. Als vriend er nog zin in heeft zo nog ff aan de slag en anders hlaas pindakaas. Eerder vandaag konden we niet redden. Maar thanks voor jullie reacties