Hallo Hallo

Discussie in 'Even voorstellen' gestart door Luna1092, 15 jun 2024.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Luna1092

    Luna1092 Lid

    15 jun 2024
    25
    6
    3
    Vrouw
    Ik heb me aangemeld omdat ik een mama ben van wat oudere kinderen en hoop hier meer mama's te vinden die dat ook ervaren en soms wat tijdverdrijf tijdens het alleen thuis zijn

    Ik ben 31 en kom uit het zuiden van NL, heb zelf 5 kids, 2x een tweeling, dus altijd gezellig en druk

    Merk wel dat veel dingen gesloten zijn waar ik over mee zou willen praten? Komt dit omdat ik nieuw ben of is dat gewoon bewust gesloten?
     
  2. Beheer

    Beheer Administrator
    Medewerker

    11 feb 2005
    16.273
    2.975
    113
    Hoi Luna,

    Welkom op Zwangerschapspagina.nl!
    Leuk dat je mee komt kletsen op het forum. Topics worden een maand na de laatste reactie automatisch gesloten, dus dat is voor iedereen zo. Je mag uiteraard gewoon zelf een nieuwe openen.
    Mocht je nog vragen hebben dan kan je mij altijd een berichtje sturen.
     
  3. Luna1092

    Luna1092 Lid

    15 jun 2024
    25
    6
    3
    Vrouw
    Top, thanx voor je reactie, dan ga ik even kijken of het handig is om ze te openen! Want als toch niemand reageert!

    Thanx voor je warme welkom
     

Deel Deze Pagina