mamima stelt zich voor

Discussie in 'Even voorstellen' gestart door mamima, 4 apr 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mamima

    mamima Actief lid

    4 apr 2014
    117
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi Allemaal,

    Ik ben al een hele tijd een stille meelezer, maar nu leek het me tijd om een profiel aan te maken zodat ik af en toe mee kan kletsen.

    Voorlopig doe ik dit graag Anoniem, dus zal niet teveel persoonlijke gegevens en foto's delen, maar in de toekomst hoop ik me nog eens officieel voor te kunnen stellen.

    Ik woon samen met mijn man en onze hond. Wij willen graag een kindje en zijn daar al ruim anderhalf jaar mee bezig. Inmiddels hebben we 2 miskramen achter de rug.
    Daarom kom ik regelmatig hier lezen, voor herkenning, het vinden van antwoorden op praktische vragen en een beetje positiviteit.
    Hopelijk mag het voor ons nu ook snel raak zijn.

    Omdat ik dit forum altijd heel gezellig vind en soms ook wel wat te zeggen heb op bepaalde topics heb ik een account aangemaakt, kan ik af en toe ook eens reageren;)
     
  2. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Welkom op het forum en veel succes!
     

Deel Deze Pagina