Hoi allemaal, Ik ben Fanysha en 26 jaar oud en bijna 2 jaar gelukkig getrouwd. 7 weken geleden hebben mijn partner en ik helaas onze eerste kindje verloren na 10 weken zwangerschap, dmv een spontane miskraam. Afgelopen woensdag zijn we dan ook verrast met het nieuws dat we alweer 5 weken zwanger zijn en hebben wij al een mooi hartje zien kloppen tijdens de echo. Ondanks de angst op een nieuwe miskraam zijn we super blij met de nieuwe zwangerschap en hopen dit keer op een happy ending! Ik wens alle mama's-to-be een voorspoedige zwangerschap! en alle andere mama's heel geluk met hun kleine wondertje(s)!
Welkom Fanysha! wat een akelige tijd hebben jullie gehad zeg! en wat super dat je zo snel weer zwanger bent geraakt, gefeliciteerd!!! snap dat het extra spannend is allemaal. Hoop dat je er toch een beetje van weet te genieten!
Dankjewel Pinky83! Vind het indd super spannend en probeer er ondanks de angst (en de bijkomende zwangerschapskwaaltjes haha) toch van te genieten Ik kijk er al naar uit om via deze site de aankomende maanden met jullie mee te kunnen kletsen.