Hallo allemaal! Na heel veel van jullie verhalen gelezen te hebben vind ik het wel netjes om mezelf ook even voor te stellen. Ik denk dat we als (aanstaande) mama's heel veel aan elkaar kunnen hebben. Ik ben 30 jaar en eindelijk na een kinderwens van 10 jaar hebben mijn vriend en ik besloten om de natuur zijn gang te laten gaan.. Mijn spiraaltje is eruit na 5 jaar!! Afgelopen maandag langs de huisarts gegaan om het te laten verwijderen, 2 dagen minimaal bloedverlies gehad en nu is het "klussen" geblazen! Ik kan niet wachten tot het zo ver is, het liefst was ik gisteren nog zwanger.. Op dit moment heb ik nog niet veel trek in ovulatietesten en temperaturen etc. maar ik vrees dat ik na 2 maanden te ongeduldig word en toch ga kijken wat het allemaal kan doen. Baat het niet dan schaad het niet! Oh en ik wil ook even kwijt dat ik 2 maanden geleden gestopt ben met roken na 16 jaar! Groetjes!
Welkom! Spannend dat jullie eraan gaan beginnen! ML en ik hebben vorig jaar februari die stap genomen en op 1 april was ik zwanger. Inmiddels hebben we een geweldige zoon! Het kan dus allemaal heel snel gaan! Succes! Knap dat je gestopt bent met roken!
Oooh ik hoop echt dat het bij mij ook zo snel kan gaan.. Ik heb helaas wel een heel onregelmatige cyclus, dus uitrekenen wanneer ik vruchtbaar ben zal niet meevallen.. Gelukkig klussen we bijna iedere dag dus dan moet het wel een keer raak zijn toch?