Ik vind Kelsey best een model eigenlijk.. alleen dat loopje is very bad Ik hoop dat Baldijntje eruit gaat maar k denk zomaar dat ze die er nog even inhouden.
Ik vind Anke zo'n leuke meid. Ze komt zo vriendelijk en volwassen over. En haar figuur waauww Daarentegen erger ik me dood aan Baldijntje. Ze denkt dat ze heel leuk en grappig is pff. Ze is superslank maar heeft absoluut geen modellenfiguur. Delorian is ook echt een model maar ik vind haar nog zo kinds. Is ze ook nog wel. Anke is gewoon the best
Ik heb een aflevering gemist.. Waarom is soraya eruit? Ik had wel gedacht dat ze in de finale zou komen.
Haar foto was niet goed en ik denk uiteindelijk ook haar gedrag. Ze moest tijdens de shoot nodig plassen en dit kon ze niet voor zich houden.
Anke is een echt catwalkmodel vind ik Delorian dan weer een echt een model voor aparte dingen. Beetje alien hoofdje ( niet vervelend bedoeld want ik vind haar prachtig) Tussen die twee moet het wat mij betreft gaan.
Wat dat alien hoofd betreft geef ik je gelijk. Of elfje ofzo.. maar nee ik vind dat echt niet mooi eerlijk gezegd. En haar figuur is ook geen modellenfiguur. Ik denk dat zijn niet in de finale komt.
Eerlijk? Snap dat Anke er in zit en op foto's is ze goed. Alleen vind ik haar dus echt te dun. Ik hoop dat Dealorian wint. Prachtige meid vind ik dat. Ook. nikki vind ik een mooie meid. Bo snap ik ook zeker. Lotte vond ik ook niet type model, snap wel dat ze er uit is. Baldijntje tja, idd die rare zakdoek om haar hoofd ziet er niet uit. Denk dat zij of Kelsey volgende week weggaat. Vind Kelsey echt wel wat hebben maar wat minder als de meiden die ik hierboven genoemd heb en die van mij echt mogen winnen.
Ik vind dat ze er terecht uit is. Vond haar best een air hebben eigenlijk, bij de shoots bleek ze ook niet professioneel zeiden ze idd.
Dealorian, Bo, Nikki en Anke zijn geloofwaardig als model zijnde maar dat alle anderen in deze serie terecht zijn gekomen snap ik echt niet?!?
Ik vond het een leuke aflevering. Ik zag liever Kelsey weggaan dan Lotte, maar ja dat is dan weer persoonlijke voorkeur Bo is goed, maar sorry wat is zij dom : "Toen wij het restaurant binnen kwamen zag ik allemaal dure mensen zitten" "Die shoot in de vijver had ik een beetje ondergeschat" Die heeft het wiel niet echt uitgevonden. En het mag wel iets meer bescheiden bij haar: Ik maak een grote kans want ik ben vaak de beste bij go-see's of anders wel in de tot 3. Tuurlijk, dat klopt wat ze zegt, maar Daelorian krijgt ook veel goed commentaar, maar is wat bescheidener. Ach ja lekker lullen over anderen dat kunnen we wel
Van mij mag baldijntje er uit en daarna kelsey. Daarna maakt niet zoveel uit als de finale maar tussen Nikki en Daelorian gaat.
Bo is echt zo dom als het achtereind van een koe met haar opmerkingen. Ik vind Dat Anke de meeste goede eigenschappen heeft om model te worden. Dealorian vind ik niet zo knap. Is net een elfje
Ik vind haar juist een echt modellen-uiterlijk hebben,een model hoeft niet persé knap te zijn maar een bepaalde 'look' of uitstraling hebben.. Zij heeft een apart gezicht,beetje futuristisch..
Ja das waar, je hoeft als model niet knap te zijn... maarrr wel een stukje langer Haar figuur is niet echt een figuur waarvan je gelijk zegt: "dat is een model" Haar gezicht is wel apart en daarmee maakt ze misschien nog enige kans. Een topmodel zie ik er niet in..
Dat is waar,ze is idd niet lang genoeg.. Dat zal haar waarschijnlijk ook parten spelen in de competitie. Haar gezicht vind ik wèl echt iets voor een model.
Ik begin me te irriteren aan Bo. Ze heeft al meerdere keren naar huis gebeld en elke keer dat zelfde gejank. Ze was het hysterisch van allemaal terwijl die andere meiden veel minder hebben gebeld. Ik neig echt naar Nikki. Die is toch het leukst.
En aargh die domme Baldijntje. Als mijn dochter zo'n vlooienband zou dragen zou ik ook de telefoon niet opnemen hoor. Echt een schande.