Na die oplossing zijn we nog aan't kijken, evt een bench in de gang of zo. Maar gisteravond al de proef op de som genomen en bull in en kruising uit de bench, omdat de bull nogal kan zeuren in de bench, maar dit ging goed. Nu was het maar een half uurtje om en om, maar het ging wel goed. Vanaf vandaag gaat onze test beginnen, zometeen nog even de gedragstherapeut bellen, hoe hij ons idee vind, maar ik denk dat dit wel goed zit omdat hij het er zelf ook al over gehad heeft min of meer. En dan vraag ik meteen hoe hij denkt over muilkorven om mijn vertrouwen in de honden samen terug te krijgen.
dit is niet helemaal waar hoor!! wij hadden onze honden ook herplaatst! helaas nu omstandigheden tussen de 2 honden(vechten) is er 1 weer terug gekomen bij ons na 4 maanden. nou zei wist het precies hoor.. ze rende gelijk naar ons huis toe,en rende naar binnen.en ze herkende ons en ons dochtertje echt zeker wel!! succes met je moeilijke beslissing!
Hey meis, ik ga heel hard voor jullie duimen dat dit de oplossing blijkt te zijn. T zou natuurlijk helemaal super zijn als je gewoon allebei je lieverds bij jullie kunt houden!!! Liefs mij
Ja dat is idd wat we het liefste willen! En als dit niet werkt kunnen we altijd nog een andere optie bekijken, maar voordat het zover is wil ik wel alles er aan gedaan willen hebben om ze bij ons te mogen houden.
en probeer bach bloesemtherapie bij je mechelaar aangezien ze toch wel nerveus is. of D.A.P speciaal voor honden, spay of verdamper in huis
Ben net bij een dierenspeciaalzaak geweest en heb anti stress banden gehaald. Die DAP hadden ze niet, maar in die banden zit wel dezelfde stof als in de DAP Ik heb ze net omgedaan. Ik heb ook muilkorven gekocht, maar die ga ik vanavond met mijn man omdoen.
Dit is echt niet altijd zo hoor. De hond van mijn ouders was gestolen, hij is zeker 8 maanden bij mijn ouders vandaan geweest totdat mijn vader via via hoorde dat er mensen waren die nét zo'n hond hadden als mijn ouders. Mijn vader er natuurlijk direct heen en Astrid (zo heette de hond) werd meteen helemaal blij en wild toen mijn vader de achtertuin in stapte. Absoluut dat zij hem herkende! Mijn ouders hadden ook 2 reuen die veel hebben gevochten. Mijn ouders zijn toen deze stoffen muilkorfjes gaan gebruiken en dat hielp erg goed. http://www.hondenwebshop.nl/img/upload/big/muilkorf%20hond%202%20copy.jpg
Zulke muilkorfjes hebben we toen ook gehad toen we na Tsjechie gingen, daar zijn ze verplicht, maar het nadeel van deze is dat ze hun warmte niet kwijt kunnen als het warm is buiten (ze kunnen niet hijgen. Ik heb nu deze gekocht. 0641800, - Muilkorven, Lijnen / Halsbanden | Hondenwinkel.nl - de grootste collectie voor uw hond
Wat ik toendertijd met mijnhond had was een traphekje, tussen de huiskamer en gang. En als de gemoederen hoog op begonnen te lopen 1tje in de gang en 1tje in de huiskamer. Hebben ze wel wat meer ruimte dan een x aantal uur in de bench zitten per dag!