Hoe kan ik dit het beste doen?

Discussion in 'De lounge' started by Partyrocker, Jul 19, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Partyrocker

    Partyrocker Niet meer actief

    Ik ontvang momenteel een WW uitkering. Was van plan om na de zomervakantie in die richting, weer 3 dagen aan werk te gaan.

    Nu is mijn WW al niet zo al te hoog (600 euro per 4 weken), maar ik kan die 600 euro dus echt niet missen.

    Ik ben via zp :D dus aangenomen als sms chat operator (word zaterdag ingewerkt), maar tot hoeverre gaat dit dus van invloed zijn op mijn uitkering denken jullie?

    Het is natuurlijk geen gegarandeert inkomen wat je dan hebt toch? Dus wordt mijn uitkering dan gehalveert ofzoiets? Want ik verwacht er nou ook weer niet bijster veel aan over te houden.


    Hoe kan ik dit het beste aanpakken en wat kan ik hierin verwachten van het Uwv???
     
  2. macy77

    macy77 Fanatiek lid

    Dec 28, 2009
    3,239
    1
    0
    Je moet dit zowieso aangeven bij uwv en je zal dan hoogstwaarschijnlijk wat gekort worden op je huidige uitkering.
    Maar lijkt me ook wel logisch..
     
  3. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

    Volgens mij vullen ze dan salaris aan tot die 600,-
     
  4. Yup.. Dus zolang jij niet boven de 600 euro verdient, werk je voor 'niets' (Als in, je krijgt geen extra geld).
     
  5. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Volgens mij is het zo dat als jij geen contract krijg je aangevuld word tot 600 euro.
     
  6. Partyrocker

    Partyrocker Niet meer actief

    Ja maar hoe gaan ze dat dan na. Het is namelijk nooit hetzelfde. Krijg geen contract niks.
    Is eigenlijk meer een bijverdienste vanuit huis. Maar met 0 zekerheid.
     
  7. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Ja dat weet ik ook niet precies.

    Volgens mij is het zelfs zo dat je met een 0 uren contract ( want werk is werk ) Geen ww meer krijgt. Maar dat weet ik niet zeker.
     
  8. Nynke

    Nynke VIP lid

    Sep 30, 2006
    8,087
    0
    0
    Frankrijk
    Stel de vraag even bij het uwv topic hier.
     
  9. knap

    knap Niet meer actief

    Heb eigenlijk maar een verstandig advies voor je.

    NIET DOEN.

    Doe dat pas als je een eigen inkomen hebt en zoek gewoon ( normaal werk). Ik garandeer je dat je er meer problemen van gaat krijgen dan plezier en dat is het je niet waard.
     

Share This Page