Pfff ben me kapot geschrokken net. Zou lekker wandelen met onze hond, en ineens valt ze neer. Heel erg schudde met de achterpoten en met haar voorpoten slaan. Hele angstige blik in haar ogen. Ben gelijk op de grond gaan zitten en haar in mijn armen genomen en rustig tegen haar gepraat. Ze werd niet rustig dus heb mijn man gebeld dat die moest komen met de auto, die was er erg snel. Ze kwispelde wel toen ze mijn man zag, maar in de auto schudde ze weer. Ben gelijk doorgereden naar de dierenarts, die was natuurlijk dicht, dus nummer gebeld en kreeg een bandje met een spoednummer. Dat nummer gebeld maar die zat 10 km verderop. Ze heeft daarna gelijk onze eigen dierenarts gebeld want die woont boven de praktijk en ik stond daar voor de deur, gelukkig kwam de dierenarts gelijk naar beneden. Bij de eerste check kon ze niet iets vinden, hart klonk goed etc. Nu is ons meisje opgenomen voor een nacht zodat ze haar kunnen observeren. Blijft ze rustig dan gaan ze morgen verder onderzoeken Het kan epilepsie zijn alleen uit dat vaak voor het derde jaar bij een hond, onze hond is 7 en dan kan het zijn dat iets niet goed is met haar organen. Ben zo vreselijk geschrokken. Zie het steeds voor me hoe ze neer viel. Ben zo bang dat het niet goed is. Voel me ook erg schuldig richting haar omdat ze daar nu is en wij zijn er niet.
Aaah jeetje wat schrikken zeg pff hoop dat ze morgen weer kwispelend in de kamer loopt. Ontzettend naar om mee te maken, sterkte.
Jeetje.... heftig is dat he? Ik ken het van de hond van mn ex. Ik dacht toen echt dat ie dood neerviel. Die hond was trouwens ook een jaar of 7-8 toen we het voor het eerst zagen. Na die aanval was ze blind geworden aan 1 oog. Van de d.a. kregen we spierverslappers en andere medicatie. Maar heel eerlijk.... bij elke aanval ging ze weer iets verder achteruit. Heel veel sterkte en hopelijk was het iets eenmaligs!
Jeetje wat schrikken. Je hoeft je toch niet schuldig te voelen. Je hebt juist snel gehandeld. Ze is nu in goede handen. Hoop dat het meevalt en dat ze morgen lekker thuis komt.
Oh jee. Kan me voorstellen dat dat flink schrikken was. Ze is nu iig op de beste plek waar ze zijn kan en hopelijk is ze snel weer thuis! Sterkte vanavond!
jeetje wat ontzettend schrikken zeg. Er zijn tal van redenen waarom een hond ineens neer kan vallen. Epilepsie lijkt me wel een beetje raar omdat ze het eerder niet had, maar het kan wel dat er iets is wat een aanval triggert. wat voor een ras heb je? ik weet niet of je toevallig lid bent van een hondenforum, anders zou je daar eens kunnen vragen als het je geruststeld. heel veel sterkte ermee en ik hoop dat ze iets kunnen vinden, want als ze niks vinden lijkt me ook niks...
Oh wat erg! Ik hoop dat het niets ernstigs is. Kijk eens bij de symptomen van ataxie, wellicht dat je er iets in herkend. Sterkte!
We hebben een labrador, wel een kleintje. Ik zit me al suf te piekeren want een aanval kan uit lokken maar er zijn geen gekke dingen gebeurd. De laatste week ben ik weer begonnen met wandelen en ze ging wel steeds mee en dan heerlijk 1,5 uur flink doorlopen. Maar opzich is ze dat wel gewend, we fietsen ook met haar en mijn man speelt veel met de bal. Wel vond mijn man haar wat down deze week, is mij niet opgevallen verder
Onze hond was 6 toen het voor het eerst gebeurde. Hij heeft toen jaren lang pilletjes gehad tegen de aanvallen en dan hielp erg goed. 't lijkt heel erg op wat jij omschrijft. Slaan met de poten en een glazige blik, niet echt angstig. Daarna heel moe en sliep hij snel. Sterkte en ik hoop dat ze snel weten wat het is.
Wat ontzettend naar! Hopelijk is het niks ernstigs bij jullie hond. Kan me nog heel goed herinneren hoe onze hond vorig jaar ook 2 keer is neer gevallen, 1 keer bij het trap lopen naar boven, ik kwam boven met haar en ze viel zo neer, en 1 keer toen mijn man een stukje buiten met haar ging rennen en dat ze ook zo op haar zij omviel en stokstijf bleef liggen! Onze dierenarts heeft toen ook hart filmpjes gemaakt, en ze heeft een spuit gekregen toen voor eventueel vocht achter de longen maar achteraf bleek dat ze flauw viel van de pijn, ze bleek van binnen helemaal verkankerd te zijn, en had dus in principe overal heel veel pijn, haar lichaam kon niet meer echt en toch probeerde ze door te zetten maar als ze dan te ver gaan dan vallen ze flauw van de pijn bleek achteraf. Helaas is onze hond zon 2/3 weken later ook overleden maar ik hoop natuurlijk niet dat dit bij jullie hondje het geval is! Sterkte!! (Nog een kleine aanvulling: Wil niet zeggen dat jullie hond dit ook heeft maar ik bedoel meer dat een hond ook flauw kan vallen van pijn, dus misschien heeft die ergens in het lichaam pijn?)
ik wil je niet bang maken maar het kan ook zijn dat hij hartproblemen heeft, een hond van een vriendin van mij had dat ook, maar dat was wel een klein en gedrongen ras (engelse bulldog) maar het is allemaal speculeren, je moet denk ik toch even afwachten. kan me voorstellen dat het de ergste uren zijn die je kan bedenken, onze hond heeft ook al veel bij de da gezeten en je bent toch gek met zo'n beestje... laat je even weten hoe het is afgelopen?
Heb even een filmpje gezien op YouTube maar daar lijkt het niet op. Zag ook een film van een hond met een epileptische aanval en daar lijkt het wel erg op. Ook dat schudde met de achterpoten
Wat sneu zeg. Zoveel pijn! Onze hond heeft wel een dikke bult bij haar ribben maar die kan bewegen dus dat is een vet bult. En een dikke bult op haar lip, lijkt een mega puist. Die moesten we wel in de gaten houden zei de dierenarts
Ze gaf zich wel heen snel neer bij de dierenarts, ze leek inderdaad moe. Kreeg jullie hond vaker aanvallen na die eerste keer?
Ach jeetje wat schrikken zeg! Ik hoop dat het allemaal meevalt en dat ze morgen weer lekker thuis is!
Wat jij nu beschrijft had de beschrijving van mijn hond kunnen zijn, bij mijn hond bleek het epilepsie te zijn, Mocht het epilepsi zijn bij jou hond dan wil ik je als tip geven NOOIT maar dan ook NOOIT meer doen wat je nu heb gedaan, het is wel super lief dat je er bij bent gaan zitten maar mocht het wel epilepsi zijn dan is dat ook heel gevaarlijk want een hond kan tijdens een aanval ook perongeluk bijten en door de aanval zal hij/zij niet los laten, het beste wat je kan doen is zorgen dat er geen tafel of stoelen of andere dingen in de weg staan en rustig afwachten tot de aanval voorbij is, ook als de aanval voorbij is de hond op zijn of haar tempo naar jou laten komen, ook niet gaan roepen etc (dat zijn de dingen die wij te horen kregen van de dieren arts) hopelijk heb je snel goed nieuws