Hoi dames, Misschien hier iemand de juiste tip? Ik ben zelf vrij moeilijk met een goeie jeans vinden, Ik heb wat bredere heupen en ook in me middel een maatje meer, Heb wat meer een peer figuur. Ik draag graag wel High Waisted jeans. Zoek juist ook een broek die de ronddingen juist mooi laten uitkomen Ik heb wel goeie ervaringen met het merk Noisy May, Bij de H&M vroeger ook wel veel broeken gekocht maar vindt ze toch tegenwoordig niet zo fijn meer. Ik zat ook te kijken bij de Zara op hun site maar ik hoor verschillende ervaringen over hun maten. Iemand ervaringen met Zara als deze inderdaad wat kleiner vallen? Of iemand nog een ander fijn merk maar wat wel nog redelijk betaalbaar is?
Ja!!! Lang gezocht, maar 2 merken die perfect zijn, en niet uitlopen na een aantal keer dragen: toxik3 en vs miss. Ik koop ze meestal bij Twinkels.
Ligt eraan wat je precies bedoelt met 'maatje meer in de middel', maar ik heb een maatje meer en koop sinds vorig jaar mijn jeans bij Ms. Eindelijk broeken die mooi zitten en niet gaan uitlebberen na een uur dragen. En ook fijn high waist.
Ik heb een hekel aan spijkerbroeken, geef mij maar een joggingbroek . Maar om nu met een joggingbroek aan op een verjaardag te komen.... nee, niet heel netjes. Dus 4 jaar geleden bij een vriendin geweest in de Only in bataviastad . Zij gaf me 4 Broeken te passen en ik heb er 2 gekocht. Nu 4 jaar verder, ze worden niet veel gedragen, zitten ze nogsteeds goed. Misschien is de Only een idee.
Zoveel mensen, zoveel meningen. Ik koop ze meestal bij Bonprix, bij voorkeur die van 16/17 euro. Laatst een broek van LTB gekocht om te proberen, maar is er nog niet van gekomen om hem te het te dragen, dus ik weet nog niet hoe die bevalt.
Tja broeken arghhh. Ik heb er nu 3 bij Primark gekocht en ze zitten wel lekker ook. Ook hogere ik loop vaak gewoon ergens naar binnen en wil niet meer dan 25 betalen. Omdat de meeste slijten daar waar je niet wil . Maar ben er achter gekomen dat ik echt meer spijker dan stretch nodig heb.
Abercrombie & Fitch Curve Love American Eagle Curvy Fox Factor Dat zijn merken die ik fijn vind met m'n bredere heupen Ik ben petite (1.58m), maar dus wel met heupen en billen Bij Bonprix slaag ik gek genoeg ook regelmatig. Ze hebben veel broeken met een kortere lengtemaat. Wat je ook nog zou kunnen proberen is een Levi's 725. Heeft wel een bootcut, maar dat is hip
Hier in verhouding ook veel heup/bil en bij mijn zit only en gstar goed! Maar blijft wel altijd passen want ik heb overal altijd verschillende maten
Ja die zitten strak. En ze lopen niet uit. Zit stretch in. Maar wel even kijken naar de juiste maat want ze vallen vrij ruim. Dus liever een maatje kleiner kopen eventueel.
Ik heb maat 44 en heb toevallig afgelopen week jeans gekocht bij Only. Ze hebben een curvy-lijn! Ook high-waist. Zoek even op Only Carmakoma jeans