Mijn hondje doet de laatste dagen wat vreemd, ze ligt me de hele tijd aan te kijken en met haar staart te kwispelen. Ook likt ze vaak aan mijn benen en ruikt ze veel aan me. Hebben jullie hier misschien ervaring mee?
Ik ben trouwens 1 maand gestopt met de pil, a.s. zondag 26 juli is mijn NOD dag ( zo is het misschien iets duidelijker )
Ik hoop het voor je, maar mijn hond deed vorige maand ook zo. Toch werd ik wel ongesteld. Vandaag heb ik positief getest ( morgen voor zekerheid nog één ), maar de hond doet niet anders dan normaal. Terwijl de kat van mn schoonzusje echt vals is naar mij en normaliter nooit
onze hond is hier ook net kaatje tippel heel de dag loopt hij achter me aan zelfs als ik na de wc ga dan ligt ie voor de deur te wachten wordt er af en toe niet goed van dus wie weet vanmiddag uitslag bloed .. maar dit heeft ie ook al eens eerder gedaan dat was rond mijn ei sprong maar niet zo extreem als nu ... duim voor je dat het raak is
Mijn hondje is heel erg aanhankelijk sinds ik zwanger ben. Normaal ook wel, maar nu wil ze echt de hele dag op schoot zitten en kan ik inderdaad niet naar de wc zonder dat ze mee wil. Ze zit nu ook echt liever bij mij dan bij mijn man, vroeger verdeelde ze het meer tussen ons beide. Ik hoop voor je dat het raak is!
luca gefeliciteerd lees ook nog van een tweeling wat super wens je een fijne zwangerschap toe .. inderdaad van mijn man wil hij nu niet echt wat hebben hij kijkt hem niet eens aan als hij binnnen komt en daarvoor wel heel appart maar we wachten nog even tot eind vd middag en anders zal het dit keer misschien ook wel aan vruchtbare periode liggen of gewoon aan het weer hahah
Thanks Angel! En jij vanmiddag bloeduitslag om te horen of je zwanger bent? Spannend! Laat je het nog ff weten? Hoop voor je dat het raak is
Het kan wat betekenen, het kan ook niets betekenen het is echt af wachten geblazen. Ik ben benieuwd wat de uitslag zal zijn. Haha, als mijn honden zich zo zouden gedragen als ik zwanger ben dan heb ik 8 honden achter m'n kont aan lopen xD
nou inderdaad, een vriendin van mij is hoogzwanger en mijn hond loopt constant om haar heen te dralen en legt zijn kop op haar buik, dusja ik ben wel van menig dat ze het aan kunnen voelen hoor! maar tog maar even testen he!
Thuis merk ik weinig veranderingen aan m'n hondje, maar buiten gaat ze me nu ineens beschermen. normaal kan ze heel goed samen spelen met andere honden, maar sinds ik zwanger ben mag geen enkele hond meer in de buurt van mij komen...vreselijk irritant.
dat is dan wel een gezellige boel ahahah 8 honden achter je aan maar je hoeft niet bang te wezen dat je dan wat overkomt daar zorgen ze wel voor dan haha .. nee dat hoeft zeker niks te betekenen had hij ook al een keer tijdens mijn vruchtbare periode maar niet zo als nu ... wat voor honden hebben jullie?
gefeliciteerd meid met je zwangerschap .. het is zelfs zo dat als we bezoek krijgen gaat hij er niet eens heen wat hij normaal wel doet is ie helemaal blij maar nu geen.. aandacht voor bezoek alleen bij mij echt om gek van te worden af en toe
hallo, ik heb zelf een rottweiler, echt een druk baasje, maar zodra die zwangere vriendin van mij er is, is hij ongelovelijk rustig!
appart is dat he dat dieren zo kunnen reageren ...wij hebben een boomer maar heb in het verleden newfoundlanders gehad dat willen we in de toekomst wel weer erbj hebben ...
mijn hond ( franse bulldog) doet ook al 2 weke vreemd Hij wil niet met me spelen, terwijl hij dat normaal graag doet. Hij wil alleen op mijn benen liggen of tegen me aan. Niet op mijn buik Morgen is mijn NOD dag. Heb al diverse symptomen ( of wil ze hebben). Morgen weet ik of mijn hond het eerder wist dan mij.
Mijn hond (labrador) loopt zoiezo al continu achter me aan en is erg aanhankelijk bij mij. Meer dan bij mijn vriend. Dus ik dnek niet dat ik het aan haar zou merken. Maar je hoort het inderdaad veel. Zou leuk zijn als je hond het eerder weet dan jij . Ben benieuwd! Hoop het beste voor je uiteraard!!!
Ben beniewd morgen! Hoop voor je dat je hondje het eerder wist dan jij Hoor het graag van je! a.s. Zondag is mijn NOD dag moet dus nog even wachten... helaas!
hier gister de bloeduitslag gehad die was nega dus de hond zal wel last hebben van mijn vruchtbare periode maar goed waar mijn buik vandaan komt geen idee zal er wel bij horen .. en wimjo heb je al getest?? ben wel benieuwd of het bij jou wel een teken is ?? spannend