Ik heb ook een dekbed gekocht(toen ik nog zwanger was), alleen gebruik ik het niet omdat het wordt afgeraden. Dames hoofdbeschermer heb ik niet gekocht, ivm kans op wiegendood. Scheelt ook gelijk weer in me portemonee .
Mijn zoontje is wel al bijna 2. In het begin hadden we het ook niet. Als ik goed heb mag je op zo'n leeftijd ook een kussen gebruiken als "kussen" dus neem aan ook voor zo'n doel.
Ikzelf heb voor onze dochter wel een kussentje (kleintje) ze is net 2 en pas geleden een kinderdekbedje gekocht. Maar als zo'n beschermer wordt afgeraden zou ik het gewoon niet doen.Ikzelf heb een broertje van 7 maanden verloren aan wiegedood dus ik hoefde daar ook niet over na te denken.Maar ieder moet doen wat die zelf wilt natuurlijk.