Hallo, Ik heb sinds een paar dagen last van hoofdpijn. Het rare is als ik zit is er niets aan de hand maar zodra ik heb gezeten en ik sta dan op dan krijg ik een enorm bonkend gevoel in mijn hoofd. Heeft iemand hier ervaring mee? Groetjes, Fleur
Nee, geen ervaring mee. Heb juist helemaal geen last van hoofdpijn. Waarschijnlijk komt het door de veranderde hormoonsamenstelling. Even rustig aandoen en desnoods een paracetamol. En genoeg blijven drinken!
Hoi Fleur30, Komt mij wel heel bekend voor. Ik had in het begin ook best wel veel last van hoofdpijn. Soms bonkte het ook zo erg dat ik er gek van werd . Mijn VK zei dat ik gewoon paracetamol kon innemen en 2 tegelijk mocht ook, dan zou het sneller werken. Dat heb ik dus ook gedaan als de hoofdpijn te erg werd. Dus als het niet meer te houden is, neem er dan een paracetamol voor. Sterkte ermee.
Hoi Fleur, Daar kan ik ook over mee praten.Normaal gesproken heb ik 1x per jaar hoofdpijn,heel weinig dus.En met 16 weken zwangerschap een paar weken lang elke dag.En dan was het weer over en kwam het weer op, zo'n 6 x per dag of de hele dag door.En met 30 weken is het ook weer teruggekomen.Het enige wat ze zeiden was dat ik gewoon de maximale hoeveelheid paracetamol mocht nemen.
hoi hoi, ik heb nu ook erg veel hoofdpijn.. was voorheen al migraine patient, en da's nu zo goed als weg gebleven tijdens mijn zwangerschap, maar ik heb de laatste weken erg last van hoofdpijn, zomaar vanuit het niets en bij mij duurt het dan een dag of 2 en dan is het ook plotseling weer weg.. volgens mijn vk kon het ermee te maken hebben en moest ik het nog even aankijken... Liefs Lis