Sinds gister heb ik last van hoofdpijn. Het is niet erg aanwezig, gewoon vervelend. Vorige week heb ik 1 keer sterretjes gezien maar toen had ik geen hoofdpijn. Daarna heb ik dit niet meer gehad. Ook skaap ik de kaatste tijd slecht. Ik denk zelf dat het daardoor komt. Ik heb een paar weken geleden een voorhoofdholteontsteking gehad. As donderdag heb ik een afspraak bij de vk. Zal ik de vk morgen bellen of even een paar dagen wachten en dan donderdag gaan?
Hoe ver ben je nu? Gezien het feit dat je in oktober de 20-weken echo hebt gehad, vermoed ik dat je ergens rond de 36-38 weken zit? Houd het wel even in de gaten. Heb je pijnstilling nodig, of zeurt het gewoon een beetje?
Ja dat weet ik. Ik heb vannacht weer heel slecht geslapen, ongeveer 4 uur. Ik denk zelf dat het daar door komt. Ik ga vandaag op mijn werk mijn bloeddruk laten meten. Als die te hoog is bel ik meteen de vk. Als ie goed is denk ik dat het door slaaptekort komt en wacht ik tot de afspraak van donderdag.
Op mijn werk wilden ze de bloeddruk niet opnemen want ik had eerst een afspraak moeten maken via de arbo arts. Jongejonge. Ik ga vandaag vroeg naar bed. Heb ik het morgen nog dan bel ik de vk toch maar.
Ik ben vandaag bij de vk geweest. Mijn bloeddruk was iets te hoog. Hartslag van de baby ook. Ben verwezen naar het ziekenhuis. Heb daar aan bloeddrukmeter en ctg gelegen. Bloeddruk was goed. Ctg had een dipje in hartslag baby. Daarom moet ik nog een keer ctg laten doen.