Indalen

Discussion in 'Zwangerschap' started by Alita, Jul 19, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Alita

    Alita Niet meer actief

    Hoe voelt dit aan, heb nu sinds een paar dagen een raar gevoel alsof ze aan het indalen is, kan dat?

    Groetjes cindy :rolleyes:
     
  2. rainbow1984

    rainbow1984 Actief lid

    Mar 2, 2008
    383
    1
    0
    ja dat kan, bij mij begon het ook rond 29 weken... ik herkende het aan een beurs gevoel aan mijn schaambot en alsof ik met een bowlingbal tussen mn benen liep...
    ik heb via dit forum geleerd dat je BIBI hebt (bewegelijk in bekken ingedaald) en VIBI (vast in bekken ingedaald <- deze weet ik niet of ik die helemaal juist heb).
     
  3. Alita

    Alita Niet meer actief

    Ja waarschijnlijk zit ze nog niet vast maar af en toe steekt het ook echt daaronder, zal maar zeggen heb dit nog niet eerder gevoeld in de zwangerschap.
     
  4. rainbow1984

    rainbow1984 Actief lid

    Mar 2, 2008
    383
    1
    0
    ze zeggen dat als je beeb is ingedaald dat je dan binnen 4 weken bevalt maar inmiddels is dat afgedaan als fabeltje... gelukkig maar, stel je voor dat we dan voor 33 weken zouden bevallen!
    ik heb trouwens ook tijdens het indalen van de baby striemen gekregen op mijn schaambot... ook gepaard met steken, was ff pijnlijk aantal weken maar inmiddels ben ik 'gewend' geraakt aan het gewicht daaronder en huppel ik weer vrolijk rond zonder een gevoel te hebben van 'er hangt een bowlingbal tussen mn benen' ;)
     
  5. Alita

    Alita Niet meer actief

    haha ja precies een bowlingbal..... dat voel ik ook
    Neee niet voor die 37 weken... wil graag thuis bevallen, maar ik moet je zeggen ik ben 2 oct uitgerekend zou het niet erg vinden als ze op tijd zou komen en niet twee weken overtijd. Maar daar hebben we niks over te zeggen...
     
  6. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    Dec 1, 2007
    21,162
    8,145
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    Heb ik ook al, pijnlijke steken onderin en af en toe een drukkens gevoel in mn rechterlies.
     
  7. Geaaaaaatje

    Geaaaaaatje Bekend lid

    May 31, 2007
    556
    0
    0
    Friesland
    Ons beebje is volgens de verloskundige al aan het indalen. Daar begon ze een week of 4 geleden al over. Maar ik voel er niet echt iets van. Mijn buik voelt gewoon al erg zwaar aan. Heb nu wel echt het gevoel dat mijn buik wat meer zakt. Dus dat kan wel aan het indalen liggen.
     
  8. QueenBee

    QueenBee VIP lid

    Dec 9, 2005
    11,098
    0
    0
    Momenteel in between jobs..
    Er gaat niets boven
    Eergister dacht ik de 38 weken niet te halen... voelde me ineens zo belabberd, ben ik weet niet hoe vaak naar de wc geweest, had het koud en warm tegelijk, stond te trillen, misselijk en ik wist niet hoe ik moest zitten of liggen. Ben om tien uur op bed gegaan en was toen om 00.30u weer wakker... heb niet meer geslapen, alleen nog een beetje gedommeld, heb elk uur voorbij zien komen.

    Gister ben ik tot 13.00u in bed gebleven, toen er maar uitgegaan en ff in bad gaan liggen. Moet zeggen dat dat wel hielp gelukkig! Daarna ging het stukken beter.

    Vandaag is het weer bingo. Denk dat beebje aan het indalen is ofzo (eindelijk maar toch), want heb er echt weer zo'n ongi-gevoel bij.. ach, straks naar de gyn en dan zal ik het wel even vragen.
     
  9. Yule

    Yule VIP lid

    Dec 6, 2007
    8,059
    1
    36
    Volgens mij is onze kleine meid ook aan het indalen nu (33 weken). Pijnlijke steken in mijn vagina, vooral bij lopen en bukken enzo en drukkend gevoel van onderen, linker onderbuik vooral. En ik loop ineens raar, nog net geen waggelen maar het scheelt niet veel! :)
    En idd ongi gevoel als ik lig.
     
  10. QueenBee

    QueenBee VIP lid

    Dec 9, 2005
    11,098
    0
    0
    Momenteel in between jobs..
    Er gaat niets boven
    Ben gister bij de gyn geweest en die wist ons te vertellen dat beebje idd aan het indalen is nu.

    Voel me alleen errug belabberd, ben pas tegen 12u uit bed gestapt na weer een nacht niet geslapen te hebben... had zefls wat verhoging gister. Heb nu last van mijn liezen, steken in mijn buik, en rustelozen benen. Zal allemaal te maken hebben met het indalen van beebje, maar dat ik me daardoor nu lekker voel, nee niet echt helaas..
     
  11. jessica1

    jessica1 Niet meer actief

    bij mij is de beebje al ingedaald,
    en ligt het al klaar voor de start haha
    maar toch heb ik z'n ontzettende last van voorweeen
    zondag avond dachten we echt dat het zou gaan komen, toen heeft me man maar heel snel een tas klaar gezet en ben ik even onder de douche gegaan
    daarnaa nog steeds last gehad van harde buiken en krampen maar is gelukkig weer weg gezakt het mag nog wel even veilig in me buik blijven zitten
     
  12. Yule

    Yule VIP lid

    Dec 6, 2007
    8,059
    1
    36
    Even een update: inderdaad ingedaald bleek vandaag bij de vk!
     
  13. dennismartine

    dennismartine Actief lid

    Sep 11, 2007
    331
    0
    0
    verpleegkundige
    almelo
    Hoi meiden,

    Komt me allemaal erg bekend voor. De laatste week veel last van soort ongi pijn die alleen heftiger is dan tijdens de ongi. Veel steken en drukkend gevoel. Slaap hierdoor ook erg slecht. Houdt sinds 3 dagen giga veel vocht vast, vrijdag naar de verloskundige kijken wat die er van zegt.
     
  14. Wilma

    Wilma VIP lid

    May 22, 2006
    6,396
    1
    0
    Uithoorn
    Toevallig zeg dit topic. Gister ook erg kunnen genieten van een schaambeen ongiklachten en moe, belabbert en blegh zijn.... Heb ook niet meer zoveel gelopen in een lange tijd als gister. Eerst naar de kinderpsych voor mn jongste (ADHD uitsluiten...wat ik dan bij een autisme specialist doe snap ik niet helemaal maar ach) en daarna lekker "gewinkelt" ...dus 1,5 uur rond gewandelt...naja...gewaggelt, door een winkelcentrumpje.
    Zo rond 6 savonds (toen we weer thuis waren) begon het en om 10 uur was t niet zo heftig meer maar helemaal weg is het nu nog niet. En heb t gevoel alsof er een bal helemaal onder tegen mn schaambeen zit...zal die kokusnoot wel zijn die ik straks tussen mn benen zal hebben hangen :)
    Dus ik denk dat madam nu idd ook aan t indalen is.
    Alleen weet ik niet of ik boven nou n kontje of n hoofdje voel! Hopelijk dus echt die kokusnoot... De ene keer voel ik en is het spitser als n hoofdje...en dan is het dus t kontje...de volgende keer voel ik ineens die kont "wiebelen" en kan me niet voorstellen dat t dan geen hoofdje is...en dan voel ik en dan voelt t weer meer als n hoofdje.
    Maar heb dr ook niet meer voelen draaien...ALS ze nu gedraaid is heeft ze t stiekem snachts gedaan.
    Vrijdag naar de VK...hopelijk heeft ze goed nieuws...want de tijd begint te dringen geloof ik :p
    Voor mijn gevoel iig wel!
     

Share This Page