Wij komen in aanmerking voor een ander huurhuis. Zitten veel voordelen aan zoals geen reiskosten meer naar het werk ( a 200euro) 670 huur ipv 800 euro. Maar hiervoor moet je op een bepaald salaris ( bruto ) zitten. Maar ik weet nu dus niet of ik alleen het salaris moet pakken Of ook dit hele rijtje: Salaris Bijdr zvw wg Nachttoeslag 25% Als ik bijvoorbeeld naar mijn jaaropgave 2011 kijk en daar het salaris deel door de 3 mnd dat ik er werk kom ik op t bedrag van dat hele rijtje uit. Kan ik anders iemand pbe met de preciese bedragen want snap er geen hol meer van.
Je moet naar het complete plaatje kijken dus incl. Toeslagen. Mijn broer had een jaar flink hard gewerkt om zodra hij een huis kreeg meubels te kunnen kopen. Het overwerk werd er ook bij gerekend en daardoor kreeg hij het huis uiteindelijk niet.
Ja want helemaal onderaan mn salarisstrook staat: Betalingen: 999,99 bijvoorbeeld Inhoudingen: 123,45 bijvoorbeeld Netto: 888,88 bijvoorbeeld Moet ik dan het bedrag pakken wat helemaal bovenaan staat of wat er bij betalingen staat
Ja ik denk dat ze van je bruto loon uit gaan, maar wel incl. toeslagen van avonddiensten of overwerk. Als je beiden werkt moet je ook de salarissen bij elkaar optellen
Je moet kijken naar je verzamelinkomen. Dus de opgetelde bedragen van jou en je partner, boven de streep. Kijk even naar het bedrag van het huis. Als dat kaal ( zonder service kosten etc) onder de 667 euro zit dan is de kans groot dat het een sociale huurwoning is. En dan heeft de woningcorperatie zich vaak te houden aan een inkomensgrens van 33 nog wat.