Nou daar was ze dan, de juf kwam een bakkie koffie doen! Alyssa had het er al weken over, de juf was bij die geweest...wanneer kwam ze nu bij ons? Heel leuk hoor een juf op visite, je hoort namelijk dingen die je van je kind nooit hoort. En ook voor mij een nieuwtje waar ik even met mijn oren van klapperde en een grote rode boei kreeg. Want het was zo frappant dat ik er echt niets op terug kon zeggen. Moest wel even goed nadenken over mijn doen en laten thuis hihihi. Herkenbaar? Vast wel als ik vertel waar het over gaat! Opruimen!!!!! Het topic in de klas was wonen, thuis en familie. Een algeheel topic dus waar je over veel verschillende dingen kan praten. Zo werd er dus ook gepraat in de ochtend kring over opruimen. De meest normale vraag van de juf kwam erachteraan, wie moet er ook wel eens opruimen thuis? Een voor een gingen de vingers in de lucht vertelde de juf, behalve....ja ja je raad het al. Die van mijn dochter, die hield heel hard glimlachend netjes haar handjes op schoot. Ze keek wat verwonderd naar de andere kinderen en toen de juf zag dat ze haar vinger niet opstak vroeg die aan haar : Alyssa hoef jij nooit op te ruimen? Het stellige antwoord luidde..... Nee hoor, nooiiiiiit! En dan ook nog zo lekker een uitgerekte I....zo van heeeel overdreven en waarom geloof je mij nu niet? De juf zei dat ze er eigenlijk wel om moest lachen, maar dan moest ze toch even door vragen..... Maar Alyssa, als jij nooooooit op hoeft te ruimen, wie doet dat dan bij jullie thuis? En daar kwam het, heel verontwaardigd werd er verkondigd....MAMA natuurlijk! Die natuurlijk dat deed het em he. De juf kon het ook zo leuk na vertellen, maar bij mij ging het schaamrood naar de kaken. Alsof ik haar nooit iets leer en ze nooit op hoeft te ruimen! Nu is het ook eerlijk nadat ik er over ging denken dat ze weinig speelgoed hoeft op te ruimen. Maar haar bord bijvoorbeeld en haar drinkensbeker moet ze altijd op ruimen, en ook haar schoenen in de gang en haar jas aan de kapstok! Wist echt niet wat ik moest zeggen....herkenbaar? Of ben ik de enige mama die wel eens zo met haar mond vol tanden stond om iets wat je kind verteld heeft ergens anders? Hihihihi Groetjes, Miranda
hahahaha leuk om te horen, want blijkbaar doet ze het zo automatisch dat ze het niet eens beseft dat ze aan het opruimen is . Hier nog niet zo iets van school teruggehoord . Wel leuk hoor hihi.
Haha, ik kan zo niet echt iets bedenken waarin ik voor t blok gezet werd. (Misschien omdat t continu gebeurt en ik er aan gewend geraakt ben ) Maar wel dat ik best wel veel voor dr opruim. En dat deed me dan weer denken aan een stripje die ik laatst op facebook voorbij zag komen..
Och das nog niets. Ik weet nog dat ik als kleuter de juf op bezoek kreeg. Wij hadden het niet breed thuis en de lunch bestond gewoon uit een boterham met worst ofzo, maar toen de juf kwam stond er ineens kaas, worst, zoetigheid etc op tafel, lekkere broodjes en weet ik wat. Ik heb vervolgens keihard aan mijn moeder gevraagd of er soms een feestje was, want zo'n lunch hadden we anders nooit. Je begrijpt, mijn moeder was niet blij met me
Haha, zit je dan met je goede gedrag. Kennisje van mij moest een keer naar de tandarts. Toentertijd was er een hele knappe tandarts (inval). Daar had ze het met een vriendin toen een keer over gehad. Zijn ze aan de beurt, roept haar oudste dochter: Mam, is dit nu die knappe tandarts waar jij en ... verliefd op zijn?
Haha kleine potjes..... Zo kreeg ik vandeweek toen ik te deur uit ging te horen: Veel plezier op je werk he! En Als je Paul ziet dan geef je hem maar een schop onder z'n hol! Echt.. Wtf... Stond binnen 2 seconden weer binnen "Ja maar mam, dat wilde je toch?" (En ja dat had ik de week ervoor inderdaad letterlijk gezegd
Deze vind ik echt steen goed. Die plaatjes. het klopt helemaal. mama mama mama mama mammmmmm@aaaaaaaa hihi. Voor al mama wil je mij op tillen. En dan sta je zelf met je handen vol. Sorry ts herkenbaar.
ik ben met periodes nogal verslaafd aan paprikaribbelchips. Als we dan aan de kassa van de supermarkt staan, roept mijn zoontje tegen iedereen die het wil horen dat die 'altijd voor mama zijn!'
Oja, daar ken ik er ook nog wel een paar van. Toen ze nog peuter was, nam ik dr natuurlijk altijd mee in het hokje als ik naar een openbaar toilet ging. En dan ging ze vaak (keihard) beschrijven wat ik allemaal deed. Mama, waarom stop jij een tampon in jouw bil? Mama, heb jij een poepje gedaan? Op een gegeven moment riep ik al SSSSSSSHHHH als ik zag dat ze ademhaalde om te gaan praten. Ik wist al wat ze wilde gaan zeggen. Alsof ze t er om deed .
Haha... mooi he, die eerlijkheid van onze kindjes! Ze zegt ook doodleuk tegen iemand: 'jij hebt kleine blootjes (borsten) en mama heeft grote blootjes!' Er zullen hier waarschijnlijk nog veel opmerkingen volgen waarvan ik het schaamrood op de kaken krijg, haha...
Mijn zoon van 4 liet laatst in de winkel een hele harde scheet. Toen riep hij tegen een man die achter ons liep 'dat doet mijn mama thuis ook hoor maar dat mag niet van papa want meisjes doen dat niet'. We kwamen niet bij van het lachen.
Dochter zei een keer bij het omkleden bij zwemles (jaar of 2 geloof ik), over een hele dikke vrouw: mama, wat heeft die mevrouw een grote onderbroek!!! Oeps.. En tegen een man in het bubbelbad, die onder de tattoos zat. Wat is dat? Is dat vingerverf?? Kun je dat afwassen? Laatst in de supermarkt, een hele donkere man. Wat een eng gezicht heeft die meneer.. :s O o oh, fijn hoor. Vrouw bij de kassa. Jij hebt blauwe nagellak. Ja dat klopt, vind je dat mooi? Eh, nee, niet echt. Maar goed, deze uitspraken horen meer in het topic leuke(?) uitspraakjes
Haha omg, hier ook zoiets gehad aan de kassa. Ze trok mn trui iets omlaag en zei tegen de kassaman: "kijk, dit zijn mijn mama's borstjes" Nou wil het geval dat ik in kassarijen altijd paniekaanvallen krijg, EN DIT HIELP NIET MEE... Nu kan ik erom lachen, maar toen?! Of bij dikke mensen zegt ze "die heeft een heeeel grote buik vol met eten en snoepjes" en dan maakt ze er een koekiemonster geluid bij.. Maar dat is nu gelukkig afgeleerd.