Ik weiger om in de kou te zitten dus heb ik deze hele week al de verwarming aanstaan , ben ik de enige gek die in hartje zomer (oke, het lijkt meer herfst) de verwarming volop aan heeft?!
Nou, hartje zomer is het niet echt meer, tis bijna september. Maar ook hier de openhaard aan. Heb dezelfde insteek als jij, ik ga niet, omdat het nog steeds augustus is, geen kachel aandoen en in de kou zitten!
Ik ga jullie vast heel jaloers maken maar hier (omg Zwolle) schijnt de zon. In huis 22 graden, zonder kachel. Was hangt buiten te drogen enzo. (maar vorige week heb ik hem al wel even aangehad hoor )
Hier niet, maar zit wel zwaar dik aangekleed binnen. Maar het is hier toch nog ruim 20 graden in huis dus verwarming aanzetten vind ik een beetje onnodig.
Hier is het vandaag weer zomer dus hij staat gelukkig niet aan Het was hier vanochtend 21,5 graden binnen.
Hier nog niet. Ben altijd een kou kleun geweest, maar nu alleen maar heet. Hier dus nog geen verwarming nodig. Is in huis nog 20.5 graden.
2 ochtenden aangehad maar nu ben ik er wel aan gewend. No way dat ik mijn gas aan verwarming ga verspillen, dan trek je maar een extra trui en sloffen aan. Zoon geeft ook niet aan het koud te hebben dus ga ik daar maar op af. Thermostaat zei 15,5 vanmorgen. Ik hoop nog een houtkachel te installeren voor de winter, veel fijner dan cv-warmte, dat vind ik zo muf (ook een reden dat hij hier uitstaat)
Het is hier vandaag ook warm. Kids zonder jas naar school en de zon schijnt. Het is 24 graden buiten, dus lekker
Buiten is het kkkkkoud maar hier binnen nog steeds 21,5 graad dus hij staat nog niet aan. Als het nodig is gaat de houtkachel lekker aan. Gisteren is er weel een berg geleverd en houthok zit weer vol dus laat maar komen die winter Gas gebruiken we alleen om te douchen.
Waar wonen al die mensen met zon? Hier is het koud en miezert het al praktisch de hele dag. Verwarming staat hier ook al weer een krappe week aan. Vertik het om in de kou te zitten.
Nou hier is het alleen maar grijs en regen... Echt flutweer. Maar ben gelukkig niet de enige haha. Sommigen vinden het idd onnodig om in augustus al te stoken.
Nee, liever niet voor oktober. Tot die tijd probeer ik gewoon een dik vest te dragen, een dekentje te pakken en pantoffels in huis te dragen.
Ik heb hem nog niet aan gehad... maar toen ik gisteren aan het hardlopenwas zag ik menig schoorsteen roken!
Hier in Zwolle. heeeeeeerlijk weer en volop zon. Van de week toen het kouder was geen kachel aan. We zitten hier nog met korte mouwen en als we het kouder krijgen ,doen we eerst maar eens lange mouwen/ vest aan etc.