Wie helpt me de dag door ben toch wel erg nerveus aan het worden. Ik weet het is een relatief eenvoudige ingreep maar begin er sinds vandaag toch echt wel een beetje zenuwachtig over te worden. groetjes kim
dat is logische hoor !!! ik was ook zo zenuwachtig als de pest, op 19 december werden de neus amandelen verwijderd van onze dochter, na de 3e antibiotica kuur die maand had ze geen oorontsteking dus nodig om buisjes te doen vond de kno niet. wij hebben onze dochter van toen ruim 2 er op voorbereid door te zeggen dat we wedstrijd blazen gingen doen.. ik blies net zo hard als haar zelf, ze vond het erg leuk.... tot het moment ze dus weg begon te zakken... daar strekte ze even en je zag paniek in haar ogen, maar nog geen 2 tellen later was ze helemaal vertrokken. na de operatie zag ze er heel erg uit, bloed liep uit haar mond en haar hele wang,hals en haren zaten onder... ze wou niet drinken maar dit moest wel, pas als ze een glas drinke ophad mochten we naar huis. na 1,5 uur had ze eindelijk haar drinken op en toen mochten we gaan, thuis heeft ze geslapen en daarna at ze alles weer, ze had enorme honger en drinken ging ook super, ze had geen pijn en nergens moeite mee, ze was gewoon moe en had het slapen even nodig. na een paar weken bleek ze 35 decibel te missen qua gehoor en ze was ondertussen weer 2 antibiotica kuren verder voor de oren en toen bleek dat haar gehoorverlies kwam van teveel vocht achter de oren. op 4 feb gingen we voor buisjes. deze keer was ze onrustiger maar dit kwam ook omdat de meneer van de verdoving een andere was, en deze was wat "harder" voor haar en liet haar ook niet dicht bij mama ( ze moest op de tafel liggen en ik mocht haar vasthouden bij de eerste mocht ze bij mij op schoot en mocht ik haar op de tafel leggen toen ze weggezakt was) dus ze was enorm aan het tegenstribbelen toen ze klaar waren kwam ze schreeuwend uit haar roesje, 1 dag na de buisjes voelde ze zichzelf weer helemaal goed. morgen heeft ze controle, ze heeft weer enorm pijn aan haar oortje en een vies loopoor de kno denkt dat het buisje er misschien uit is,ik hoop van niet, maar als dit wel het geval is zullen we weer kiezen voor buisjes, dit omdat ze heel slecht praat en niet verstaanbaar is voro andere mensen behalve voor mij. dit dus omdat klanken nooit aangekomen zijn bij haar omdat ze dus de helft niet kon horen. blijf zelf rustig, ook als het niet gaat zoals je verwacht of hoopt... als jij gaat stressen doet je kindje dat ook. neem het lievelingsknuffeltje mee en zorg ervoor dat je kindje bij je opschoot mag, mocht onze dochter weer buisjes moeten krijgt ze alleen die kap om haar mond als ze weer op schoot is bij mama ! misschien een klein cadeautje voor na die tijd, dit hebben wij zelf wel gedaan maar vaak krijgen ze in het ziekenhuis ook iets dat ze mogen uitzoeken. veel succes morgen !! gaat vast helemaal goed komen. misschien kun je vandaag wat leuks doen om even je gedachten te verzetten !
Dank je dat je het zo goed uitgelegt hebt dan weet ik een beetje wat ik kan verwachten. Ik moet eigenlijk die creme morgen op zijn buitenkant van zijn handjes smeren maar hij wil echt niks op zijn handen en ze mogen niet aan zijn handen komen. Laatste keer bloedprikken was erg moesten drie keer prikken. Toen je kleintje terug kwam op zaal zat er toen nog een infuus in haar hand? Alvast bedankt, kim
Hou oud is je kindje? Hier met 20 mnd buisjes en neusamandelen en was daarna echt drama. Zoon compleet overstuur, duurde wel een uur, twee weken slecht geslapen. Had m niet voorbereid omdat ik dacht dat ie t nog niet echt zou begrijpen. Half jaar later keelamandelen eruit, nu wel voorbereid en na de operatie paar minuutjes gehuild had zijn favo boekje meegenomen, dit hielp enorm. Hij viel tijdens t lezen op schoot in slaap en na t slapen heerlijk gespeeld in t zkh. Hij was supervrolijk.
Zoontje is twee en een half ik heb hem zo ver als kan wel voorbereid uitgelegt dat hij naar het ziekenhuis moet en dat hij daar even een slaapje gaat doen en dan is het weer klaar. Hij weet al uit zichzelf te vertellen dat hij niet prikje in zijn handje wil heb ik het niet over gehad dus ben benieuwd.
Als t goed is krijgt hij dat prikje als hij in slaap is. Neem aan dat ie een kapje krijgt toch? Bij mijn zoontje zat dat infuusje er naderhand ook nog in, maar alleen bij de keelamandelen, niet bij de buisjes en neusamandelen. Hier mocht ie trouwens niet op schoot bij t in slaap vallen, moest echt op de tafel. Weet de reden niet meer, maar vond t heel erg. Eerste keer ben ik dan ook huilend weggegaan toen hij sliep.
mijn dochter van 4.5 moet woensdag voor buisjes en neusamandelen hier ook al lichte zenuwen maar ik hoor zoveel positieve ervaringen qua gezondheid achteraf dat de keuze snel gemaakt is sterkte en succes.
Bij haar buisjes hoefde niet ... Bij de beiaardden moest het infuus blijven zitten tot het bloeden uit haar mond Over en door het koude drinken zouden de bloedvaten dicht moeten gaan waardoor het bloeden dus zou stoppen alleen mijn dochter wou dus heel lang niet drinken
Het is goed gegaan. We zijn weer thuis. Het enige waar hij last van had was het infuus hij werd wakker en gritste dat ding er bijna uit Het viel niet mee om hem daar van af te lijden. Maar verder echt goed gegaan. Suzanne 85 veel succes morgen. groetjes kim