Net voor kerstmis heb ik highlights in mijn donkerbruine haren laten zetten dmv folie's. Eigenlijk vind ik het niet zo gelaagd ( puur smaak hoor ze zijn prima gezet.) en wordt het nu echt tijd om ze te laten bijwerken. Nu wil ik dat eigenlijk niet maar zou ik zelf mijn haren nu kunnen verven met thuisverf? Of wordt dat niet mooi door de highlights? Er is namelijk een kleur thuisverf die heel dicht bij mijn eigenaar kleur zit en die gebruikte ik wel eens als mijn haar verkleurd was van de zon s'zomers. Wie heeft er een goed advies voor mij of een antwoord op mijn vraag
Zelf heb ik donkerblond, en doe altijd highlights. Inmiddels al 8 mnd geleden. Lang haar... ga toevallig vrijdag weer hihi Maar ik zou het zelf niet verven. Denk toch wel dat je dat gaat zien. Ieder zn keus, maar zelf zou ik naar de kapper gaan.
Ik zou het dan warm kastanje bruin willen verven de rest van mijn haar is ook donker bruin. Maar weet dus niet of dat kan. Uit laten groeien duurd denk ik erg lang heb half lang jaar tot over mijn schouders.
Ja hoor kan prima. heb dat zovaak gedaan. Als ze al lichter zijn worden ze gewoon mee genomen met de verf. Ik heb ook wel eens knal roze plukken gehad in mijn blonde haar. Toen ze vager waren gewoon mee geverfd en niks meer van te zien
Op de lichtere gedeeltes zal de warm, kastanje bruine verf feller uitpakken, hier moet je wel even rekening meehouden. Verder moet het wel lukken, zolang je maar hetzelfde of donkerder gaat als de basiskleur en je natuurhaar.
Bedoel je hiermee dat het niet helemaal egaal bruin wordt of wordt het dan niet zo mooi? Weet iemand toevallig ook of ik moet opletten bij de ingrediënten of er niet per toeval iets roods tussen zit? Dat ik daar bog de fout mee in zou kunnen gaan? Alvast bedankt voor de dames die al gereageerd hebben het stelt me duswel gerust dat ik het van het weekend denk ik wel durf te proberen
Voor zover ik weet moet je met blond haar, altijd een warme tint hebben... Met rood dus Anders heb je kans dat het groenig word
Heb je blonde plukken? Of lichtbruin? Bij blond kies je voor iets met rood tint zoals kastanje Bij lichtbruin kies je voor aarde tint zonder rood..een bruine tint gewoon dus
Ze zijn blond dus dan zou kastanjebruin wel goe zijn lijkt me. iik zal de ingrediënten eens goed lezen Bedankt voor alle tips.
Volgens mij kun je bij high- of lowlights nooit helemaal egaal terug naar 1 kleur, je zal altijd wel iets van een licht kleurverschil blijven zien totdat het eruit gegroeid of geknipt is.
Houd er maar rekening mee dat ze misschien feller qua kleur uitpakken als de rest van je kleur,of donkerder omdat je gebleekte plukken erg poreus zijn,en dus een kleur kunnen 'opzuigen' dus dat je zowiezo kleurverschil zult houden, Verder kunnen de plukken na een aantal keer kleuren wel weer lichter, en dus zo zichtbaarder worden, Eerlijk....... Ik zou dit soort dingen nooit zelf doen,beter 1 keer iets meer betalen bij de kapper dan dadelijk je haar verprutsen met een goedkoop pakje uit de winkel, en dan alsnog naar een kapper moeten, maar goed dat is mijn mening! Suc6!
Moet eerlijk bekennen dat het geen geld kwestie is maar dat ik gewoon echt een hekel heb om zo lang bij de kapper te zitten . Vandaar dat ik het zelf wil proberen.
Daar waar je highlights nu zitten zal de kleur iets feller worden dan op de rest van het haar. Helemaal egaal zal je hem niet krijgen.
Vind het juist heerlijk om bij de kapper te zitten. Even me-time. Geen peuter om me heen.. Alle tijdschriften doorlezen, alle dorpsnieuwtjes aanhoren. Onze kapster is zo goedkoop, daar kan ik het zelf niet voor doen.
Hmm net toch de stap maar gezet en heeft op de highlights denk ik niet zo goed gepakt. Morgen maar eens kijken als het haar opgedroogd is en anders woensdag misschien maar even een pakje bijhalen en opnieuw een poging wagen. Hang af van het resultaat morgen als het haar droog is. Wil het niet droog föhnen nu
Het kan d'r mee door dus zal niet opnieuw gaan verven. Nu maar even bijhouden totdat alles uitgegroeid is