Ik had bij de eerste het bed omhoog. Werd met 33 weken al opgenomen en is uiteindelijk een spoedkeizersnede geworden. Toen ik weer thuis kwam, had ik zo'n pijn bij het in- en uit klimmen van m'n bed, dat we hem weer naar beneden hebben gedaan. De kraamverzorgster had er geen moeite mee. Was ook wel een goede reden, denk ik.
Heb vannochtend met de kraamzorg gebeld. Ons bed was in elkaar gezakt toen we de klossen eronder wilde doen . Nou zei zij dat dat geen probleem was zolang mijn vriend het bed dan maar verschoond. Verder was dat niet zo erg zei ze. Gelukkig, anders hadden we nu snel op beddenjacht gemoeten. Wil dat eigenlijk pas na de bevalling gaan doen.
hier 70-90 en hebben nu 8 bedklossen en het lijkt mij vrij hoog als ik ze eronder zet. ik ben zelf namelijk niet heel lang, 1.68 en heb gezegd en daar is mijn man het mee eens als we ze eronder zetten en ik kan daardoor niet goed in en uit bed komen dan laten we het erbij. een voordeel onze matrassen kunnen omhoog bij zowel het hoofd als het voeteneinde. hebben ook twee aparte matrassen, maar wel met een bed erom heen. we zullen zien, ben erg benieuwd.
Bij ons moest het 70 cm zijn. Wij hebben een hoge boxspring en die is net geen 70 cm (denk 68 cm). De kraamzorg vond het gelukkig hoog genoeg (bij intake laten zien) en we hoefden er geen klossen onder te doen. Ben thuis bevallen en zowel de vk als de kraamhulp vond het bed prima op hoogte.