In het vervolg op mn laatste vraag https://www.zwangerschapspagina.nl/threads/bruine-afscheiding-5-dagen-vage-action-test.685697/ Ben ik nu weer ovu testen gaan gebruiken. Heb gemiddelde cyclus van 32-37 dagen en laatste maand 40 dagen. Afgelopen maand had ik pas op dag 28 een positieve ovu test. Nu had ik vanmorgen iets wat leek op vruchtbare afscheding dus deed weer een ovu test, en deze lijkt ook wel positief. Maar nu zit ik pas op dag 17. Kan het zoveel verschillen per maand of zijn dit crappy testen? (Kruidvat) Of is er vorige maand misschien ‘iets’ gebeurd wat niet goed is gegaan, wat dat licht positieve zwangerschaptest resultaat gaf en nu dus een vroege eisprong?
Deze is negatief. Overigens staat de kruidvat erom bekend dat ze vaak donkere strepen geven terwijl er geen verhoogd lh is. Ook kunnen ze echt dagenlang posi geven, waardoor de echte lh piek niet makkelijk te traceren is. Ik zou even overstappen op een ander merk.
Ik ken deze testen niet, maar deze is nog niet positief. Ik vind zelf de action ovu testen en de dipsticks van z&k fijn
Eens met @RoGiJuLi. Ik raad je de Zwanger&Kids dipstick ovulatietesten aan, die zijn makkelijk in gebruik en altijd duidelijk. Weg met die onzekerheid! Die extra snelle zijn niet eens nodig, die gewone zijn echt al perfect!