Hoi! Misschien wel een stomme vraag omdat ik niet voor de eerste keer ga proberen. Voor mijn vorige zwangerschap kreeg ik injecties en foliumzuur via de arts. Maar nu gaat alles op een andere manier. Hoe lang van tevoren moet ik daar mee beginnen? Ik ben namelijk niet opnieuw begonnen met mijn pilstrip! Dus als ik nu begin, ben ik dan nog ' op tijd'?
Ik dacht dat aangeraden werd 4 weken voor een eventuele zwangerschap te beginnen met foliumzuur, omdat het even tijd nodig heeft voordat je lichaam genoeg extra foliumzuur opgenomen heeft.
Natuurlijk is dat beter en moet je zo vroeg mogelijk er mee beginnen. Maar er zijn ook dames die onverwacht zwanger raken en die beginnen ook pas op dat moment. Het is geen reden om een maand te wachten met zwanger worden. Is niet kwaad bedoeld he, weet niet anders hoe ik het goed moet opschrijven.
Bedankt dames voor de aanvulling! Ik begin gewoon en we zien het wel! Ik weet immers toch niet wanneer het raak is
Ik denk persoonlijk dat het niet veel uit maakt... Ik heb net even gekeken, want heb ze van meerdere merken in huis... AH is 3 maanden evenals Etos voor stoppen Anitconceptie Gravitamon is vanaf stop anticonceptie Kruidvat is 4 weken voor stoppen anticonceptie Zoals iemand al zei er zijn ook mensen die al enige tijd (ken er 2 die 5 maanden waren) zwanger zijn en het niet hebben geslikt... Het is beter ivm open ruggetje, maar ja als het niet anders kan... Ik zelf slik het al 19 maanden en denk soms why o why slik ik het al 19 maanden, maar ja goed als het beter is... En ik zou als ik jou was inderdaad gewoon meteen beginnen... Succes!