Hope neemt afscheid...

Discussion in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' started by Hope, Jun 25, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Chantal87

    Chantal87 Fanatiek lid

    Apr 2, 2006
    3,727
    0
    0
    Lieve Hope,
    ook ik zou je missen
    dikke knuffel Chantal
     
  2. Trees

    Trees Niet meer actief

    Lieve Hope, ik krijg tranen in mijn ogen van je afscheidsberichtje. Ik wens je het allerbeste toe en ik hoop dat het een beetje lukt om de rust terug te vinden. Dikke knuffel!
     
  3. mussie

    mussie Fanatiek lid

    Jan 5, 2006
    2,000
    0
    0
    Noord-Holland
    Lieverd,
    ik begrijp je helemaal!!! Ik hoop dat je heel snel terug bent, met fantastisch nieuws!!! Mijn duimen blijven zeker voor jullie draaien!!!
    Heel veel liefs en een hele dikke knuffel,
    mussie
     
  4. mounia

    mounia Fanatiek lid

    Aug 15, 2007
    4,194
    35
    48
    Female
    Nederland
    lieve hope,

    ik heb je topic vandaag al een paar keer gelezen, maar wist steeds niet de juiste woorden te vinden wat ik aan jou kon schrijven.
    ik denk dat er geen woorden bestaan die jou verdriet weg kunnen nemen, maar ik hoop dat je weet dat je er niet alleen voor staat.
    je verhaal heeft mij erg aangegrepen.
    ik wens je al het goede toe van de wereld, en ik vind het heel goed van je dat je aan jezelf denkt! respect!
    veel succes en sterkte met alles, en ik hoop je ooit eens terug te zien en het liefst met heel positief nieuws!

    veel liefs mounia
     
  5. Devy

    Devy Fanatiek lid

    Aug 23, 2008
    3,437
    1
    0
    Tilburg
    Lieve Hope,

    ik kan wel zeggen dat ik je begrijp, maar dan doe ik je tekort. Ik zal nooit ten volle jouw verdriet begrijpen omdat mijn situatie zo anders is. Wel leef ik erg met je mee en hoop dat deze beslissing je de rust geeft die je zo hard nodig hebt om te kunnen omgaan met je grote verdriet. En zoals alle andere dames hoop ik je hier terug te zien met een heel blije aankondiging.
     
  6. Elmootje

    Elmootje Lid

    Feb 16, 2009
    90
    0
    0
    Lieve Hope,

    Ik zit al even na te denken over wat ik hier nu moet zeggen. Ik weet het eerlijk gezegd niet. Ik wil je in ieder geval heel veel sterkte toewensen, en vooral ook heel veel geluk. Ik hoop echt dat ik nog eens een berichtje met goed nieuws mag lezen. Mijn kaarsjes voor mijn engeltje branden ook voor jouw sterretjes!

    Liefs,
    Elmootje
     
  7. franka

    franka Bekend lid

    Nov 12, 2006
    751
    0
    0
    Hey Lieverd,

    Dapper, dat je nu de beslissing hebt genomen en eindelijk eens voor jezelf hebt gekozen (hoe moeilijk dat ook is)
    Ook ik ga je hier zeker missen, maar we houden contact.
    Ik denk aan je en je hebt bij mij een héél speciaal plekje!

    Liefs Franka
     
  8. Hope

    Hope Fanatiek lid

    Mar 1, 2006
    3,100
    0
    0
    Kom jullie toch nog even één keer bedanken voor de hartverwarmende reacties ondanks dat ik afscheid neem.
    Het ga jullie goed meiden,

    Kus van Hope
     
  9. LiAnn

    LiAnn Bekend lid

    Feb 1, 2009
    539
    0
    0
    Lieve Hope,

    Zit te bedenken wat ik tegen je moet zeggen,maar ik weet het niet zo goed.
    Ik kan wel begrijpen dat je afscheid neem en voor jezelf kiest,dat is nu het belangrijkste. Zal je wel gaan missen.
    Ik wens je alle goeds en heel veel sterkte

    Veel liefs en dikke xx LiAnn.
     
  10. samkids

    samkids Niet meer actief

    Lieve Hope, het ga je goed.
    Ik hoop dat ooit het geluk ook op jouw weg mag komen.
     
  11. Flam

    Flam Fanatiek lid

    Aug 10, 2007
    2,487
    0
    0
    Ik wens je al het geluk van de wereld en meer om,
    jouw droom waarheid te laten zijn.

    Sommige mensen zijn wijs, anderen reageren dom.
    Sommige tillen je op met woorden, sommige maken je klein.

    Ik ben er gweest om je te steunen
    en woordelijk op te leunen.

    Ik blijf dat doen beloof ik met zekerheid.
    en onze antwoorden komen met de tijd.

    Of wij moeder gaan worden ligt in het verschiet.
    en deze forumtijd vergeten we zeker niet.

    Het is een bijzondere tijd geweest.
    Zeker als je alles nog eens terugleest.

    Heel veel liefs van Flam en
    ik hou contact via PB! ;);)
     
  12. lola2

    lola2 Bekend lid

    Mar 31, 2008
    710
    1
    0
    Brabant
    Dag Hope! Het gaat je goed! Liefs, Lola2
     
  13. patje

    patje Fanatiek lid

    Jan 17, 2006
    3,923
    0
    0
    overijssel
    Dag lieve hope,

    ik kan me goed voorstellen dat je afscheid neemt van het forum.
    Ik wil je bij deze heel veel goeds en sterkte toewensen.

    Een hele dikke knuf van Patje.
     
  14. keizerin

    keizerin Niet meer actief

    Ik dacht laat ik eens kijken hoe het met Hope is en Hope neemt afscheid wat ik heel goed kan begrijpen.
    Zorg goed voor jezelf en ik hoop dat je gauw met goed nieuws terug komt,ik gun het jou zooooo.
     
  15. Talulah

    Talulah Bekend lid

    Oct 15, 2007
    680
    0
    0
    Lieve Hope

    Ik wens je al het goeds toe en hopelijk komt jou wens heel snel uit! Veel sterkte...
     
  16. EvaZ

    EvaZ Actief lid

    Mar 21, 2008
    386
    0
    0
    Lieve Hope,
    Ik was hier een tijd niet geweest, heel erg druk, en kwam even kijken hoe het was met de meiden waar ik vorig jaar wel eens mee schreef. Wij hadden niet heel veel contact, maar ik las je verhalen en was altijd onder de indruk van hoe mooi je schreef en hoe herkenbaar voor ons allen in de MMM. We hadden even kort contact over iets met je zusje wat ik herkende. Ik heb enorm voor je gehoopt en nu nog steeds. Krijg tranen bij het idee dat je nog steeds tussen hoop en vrees zit. Kan me je beslissing enorm goed voorstellen. Ben zelf ook een paar keer ergens vertrokken uit verdriet omdat al mijn oude maatjes zwanger waren en ik me daardoor nog eenzamer voelde. Jij hebt nog veel meer te verduren gehad en het is je zoooo gegund. Het is heel fijn dat je de moed op brengt om hier afscheid te nemen van iedereen. Geeft ons de kans je nog eenmaal een enorm hart onder de riem te steken. Hopelijk kom je over niet al te lange tijd terug met wonderbaarlijk goed nieuws! Ik hoop het met heel mijn hart. Houd moed meis en het allerbeste! Eva
     
  17. Robing

    Robing Actief lid

    Jul 1, 2006
    366
    0
    0
    wonderland
    lieve lieve Hope

    ik begrijp je besluit volkomen, er vooral niet mee bezig (willen & kunnen) zijn maar toch zo graag willen, het is allemaal zo makkelijk gezegd, ik denk aan je, ho(o)pe op een heel fantastisch "wederlezen" en probeer in ieder geval te genieten van de dingen in je leven en think positive !

    X Robing
     

Share This Page