Ik zit op dag 30 van mijn cyclus ik weet niet wanneer ik ongesteld moet worden onregelmatig eergistere zwangerschaptest gedaan die was negatief, gistere 3 druppels bloed verloren, en vandaag doorzichtige slijm, kan het zijn dat ik nu pas mijn eisprong heb?
heb je geen ovutesten in huis? We kunnen allemaal wel beginnen met het is wel of niet je eisprong, maar daar kom je maar op 1 manier achter! Succes!
Nee geen ovulatietest gedaan had er helaas geen meer in huis en het was telaat om nog tegaan halen ik vroeg me eigen af of het mogelijk is dat je zo laat nog kan ovuleren
Hoe is dat mogelijk dan? Donderdag 13 feb was mijn laatste menstruatie dat heeft 3 dagen geduurd, tussendoor geen bloed druppel gevonden behalve donderdag 13 maart 3 druppeltjes en nu een positieve test op dag 31?