BBT corrigeren?

Discussie in 'Temperatuurkaartjes' gestart door SalsaHope, 30 apr 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SalsaHope

    SalsaHope Lid

    10 mrt 2021
    67
    33
    18
    Vrouw
    Hoi dames! Hier net nieuw met bbt charting.
    Vanmorgen had ik een beetje een onrustig nachtje omdat mijn vriend voor het eerst sinds lange tijd een ochtend dienst draaide. Hierdoor tempte ik na ongeveer 5.5 uren slaap mijn bbt om 04.45 dit was 6.72( wat afwijkend is vergeleken met de rest).

    Ik heb mijn vriend een fijne dag gewenst en een kus gegeven( niet opgestaan oid) mij omgedraaid en geslapen tot mijn wekker ging op normale temp tijd 06.45, nu was mijn temp een stuk logischer 37.03. Net nog een keer getempt en toen was mijn temp 37.04( dus dat maakt 37.03 aannemelijker) Wat moet ik nu aanhouden? Ik voeg een foto toe. Alvast bedankt
     

    Bijgevoegde bestanden:

  2. Dubbeltje82

    Dubbeltje82 VIP lid

    7 jan 2011
    11.704
    3.816
    113
    Vrouw
    Altijd je eerste temp aanhouden. Het is wat het is... Je hebt minimaal 4 uur slaap gehad en je zit op 12 dpo... Een daling zou dan ook logisch kunnen zijn.

    Ik ben iig geen voorstander van aanpassen van je temp om een wenselijke kaart te krijgen.
     
    SalsaHope vindt dit leuk.
  3. SalsaHope

    SalsaHope Lid

    10 mrt 2021
    67
    33
    18
    Vrouw
    Dank je wel voor je reactie! Dan ga ik het houden bij de laagste temp. En dan maar duimen voor een late innesteling. :)
     
    Dubbeltje82 vindt dit leuk.
  4. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    54.931
    15.587
    113
    Nabij Utrecht
    Ik zou juist de 2e temp aanhouden omdat ik heb gezien dat de meest betrouwbare temp ontstaat na tempen na evenveel slaapuren.
    Jij hebt dus veel korter geslapen en dat lijkt mij juist reden dat je temp ineens zoveel lager was.
     
  5. Dubbeltje82

    Dubbeltje82 VIP lid

    7 jan 2011
    11.704
    3.816
    113
    Vrouw
    Kan, maar de dip kan ook een andere oorzaak hebben. Hierin verschillen we echt duidelijk van inzicht.
     
    RoGiJuLi vindt dit leuk.
  6. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    54.931
    15.587
    113
    Nabij Utrecht
    Klopt, dat doen we altijd op punt :)
     
    Dubbeltje82 vindt dit leuk.
  7. SalsaHope

    SalsaHope Lid

    10 mrt 2021
    67
    33
    18
    Vrouw
    Bedankt dames, ik ben benieuwd hoe het morgen is. Kan er nu nog niet echt iets duidelijks aan opmaken en test is nog negatief (13dpo). Mijn laatste normale ongesteldheid was op 16 februari, dus mijn geduld is wel wat op aan het raken haha. :) op internet las ik verschillende dingen over aanpassen van je tijd als je bijvoorbeeld veel vroeger of later dan normaal had getempt. Ik was vannacht weer rond 4 uur wakker en had bijna de zelfde temp als de vorige keer, ook tijdens het later ( op de gebruikelijke tijd) tempen was mijn temp hoger. Wellicht is mijn temp ook gewoon laag als ik snachts temp ipv in de ochtend.
     

Deel Deze Pagina