@mimi1988 en @xxmamaxx2016 ik weet het nog niet zo goed. A.s zaterdag is pas m’n NOD dus dan zou het een vroege innesteling zijn. Misschien durf ik morgen een test te doen ben dan 10dpo
Ooo spannend @Baasje ! Nu 9 dpo toch? Hier de eerste tekenen op 10 dpo gehad en toen positief kunnen testen. wanneer ga jij je er aan wagen?
Kon het niet laten, Omo wit getest. Baal nu alweer van mezelf dat ik het gedaan heb. Waarschijnlijk misselijk door t eten van gister, heb vis op.
========THE Gender GAME========= ♥️ Moonchild ♥️ - Meisje - 1. Lisanne1811 2. Meiske1988 3. Baasje 4. Mimi1988 5. Ezzy120 - Jongen - 1. Fritsie7 2. Xxmamaxx2016 Tussenstand: Moonchild - 1punt Ezzy120 - 1punt Meiske1988 - 1punt Fritsie7 - 0punten Lisanne1811 - 0punten Kaatje138 - 0punten Mimi1988 - 0punten Wie aan het eind van de rit (van alle zwangerschappen) de meeste punten heeft wint THE GENDER GAME
Aah wat een teleurstelling Maar er is nog gewoon kans dat je zwanger bent! Niet de hoop opgeven hoor!
Had zelf altijd last ervan dat ik vaker naar t toilet moest voor de grote boodschap zeg maar. Dus t opgeblazen gevoel herken ik indd wel.
Ik keek op het profiel van @Lotus1986 en zag dat ze 2.5 week geleden actief was. 4 juli zoiets was haar laatste post hier.
@Fritsie7 succes vandaag bij je follikelmeting. Ga voor je duimen dat t een vruchtbaar weekend geweest is!
@Lotus1986 kom je nog eens langs? We missen je! @Fritsie7 Ik hoop dat je vandaag neer kan ploffen op de plofbank. Succes! @Baasje Heb je het nog aangedurfd te testen vanochtend?
Ladies! Vandaag weer fm gehad en mijn follikel was 21mm! Had ik het toch heel erg fout dat hij al zo snel gesprongen was
Aan de bak! @Lisanne1811 Nee niet getest @moonchild ik denk dat ik maar even afwacht. Voel me vandaag beter, nog wel beetje weeïg gevoel maar niet meer zo erg. Succes vandaag @Fritsie7 !!!
@Lisanne1811 wat fijn!! Nog even aan de bak dus @Baasje spannend hoor. Wat zegt je gevoel? @meiske1988 ja misschien wel. Jammer! @Fritsie7 succes vandaag! Ik duim voor mooie eitjes! Hier een weekendje weg geweest. Was leuk, maar had een dwarse peuter die gigantisch slecht sliep. Gisteren was hij wel leuk Zo leuk om te zien dat hij makkelijk contact maakt met andere kinderen. Hij wordt bijna 2, maar stapt met gemak op kinderen af van een jaar of 8. Voetballen, rennen, stoeien. Alles is leuk! Alleen als kleine kinderen aan zijn speelgoed komen is het alleen maar: mij mij en nog eens mij.. hij moet nog even leren delen dus Terwijl hij wel rustig zijn eten met anderen wil delen haha. Nu ligt hij met verhoging en een snotneus in zijn eigen bedje.. kan ik zo ook even bijslapen hoop ik.