Hoping for a B-ig F-at P-ositive/P-lakkertje

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Rooooos, Apr 2, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Fritsie7

    Fritsie7 Fanatiek lid

    Dec 31, 2017
    1,470
    931
    113
    Female
    Noord Brabant
    Ik heb echt totaal geen kwaaltjes, steekjes oid. Ergens ben ik daardoor bang dat mn progesteron weer niet hoog genoeg is. Maar van de andere kant; bij de eerste ronde had ik overal last van en was mn progesteron dus veel te laag. Ik weet dat t allemaal niks betekend dus we zien t wel. Opzich wel fijn om geen klachten te hebben haha. 1 geluk heb ik al: vorige keer was ik bij 4dpo al licht aan t menstrueren en nu bij 6dpo nog steeds helemaal niks! :p
     
  2. Jaylee22

    Jaylee22 Niet meer actief

    Weet niet meer wie het zei hier in deze groep over een grote klont slijmverlies maar ik had hier net ook last van! Echt heel veel ineens. Nu niks meer.
    Oh jeetje zo lang al!! Hopelijk ben je er met deze therapie snel vanaf of wordt het in ieder geval veel minder
     
  3. Baasje

    Baasje Bekend lid

    Dec 10, 2013
    892
    907
    93
    NULL
    NULL
    Nee hoor mijn LF is niet kort, 14 dagen is toch normaal? :rolleyes:
     
    Fritsie7 likes this.
  4. Jaylee22

    Jaylee22 Niet meer actief

    Zijn de testen na een paar dagen nog betrouwbaar om te bekijken? Zag ze net weer liggen maar de laatste twee zijn best wel donkerder geworden. Maar dit telt toch njet meer. Het moet toch binnen de 10 min bekeken worden?

    Vind die van de 29e namelijk ook wel positief lijken qua kleur maar die van de 28e is weer even breed als de controle streep? Help?
     

    Attached Files:

  5. Fritsie7

    Fritsie7 Fanatiek lid

    Dec 31, 2017
    1,470
    931
    113
    Female
    Noord Brabant
    Ik blijf bij de 28e (in de avond je piek). Ik kijk ook later wel eens en kan t dan toch beter met elkaar vergelijken.
    Wat je schreef over die slijmprop, ik heb geen idee maar denk dat je je daar geen zorgen over hoeft te maken. In het ergste geval ben je zwanger! :roflmao: Grapje :rolleyes: Ik las dat je meer slijm verliest wanneer je zwanger bent, maar het kan ook gewoon met je ovulatie of ontpillen ofzo te maken hebben.
     
    Jaylee22 likes this.
  6. Jaylee22

    Jaylee22 Niet meer actief

    Okeej bedankt voor je reactie!! Jaa die werd meteen heel donker die van de 28e. Die ander (29e) was waarvan er eerst de controle streep niet eens stond. Njaa het maakt niet uit we hebben het gezellig gehad hahaha.

    Iemand bad het hier over dat ze ook veel slijm had ineens vandaar dat ik er aan moest denken dat ik het zag
     
  7. Fritsie7

    Fritsie7 Fanatiek lid

    Dec 31, 2017
    1,470
    931
    113
    Female
    Noord Brabant
    Dat was @itsourlove :rolleyes:
     
    Jaylee22 likes this.
  8. Jaylee22

    Jaylee22 Niet meer actief

    Even gegoogeld. Kwam iets tegen maar vond het eigenlijk nergens op slaan omdat dit bij iedereen anders is. Dit heb ik gevonden

    Als jouw afscheiding minder zuur is dan normaal gesproken, scheidt de baarmoederhals meer afscheiding af dan je gewend bent. Dit zou een indicator kunnen zijn voor de vaststelling van een zwangerschap. Doordat je lichaam meer afscheiding afgeeft dan normaal, kan je baarmoeder een broedplaats voor schimmels en bacteriën worden. Je kunt hierdoor sneller een infectie oplopen. Wees gewaarschuwd, want een infectie oplopen is geen pretje.

    Je zou ook wel eens zwanger kunnen zijn als je lichaam meer witte afscheiding produceert. Dit is functioneel, want het remt de groei van bacteriën en infecties.
     
  9. Fritsie7

    Fritsie7 Fanatiek lid

    Dec 31, 2017
    1,470
    931
    113
    Female
    Noord Brabant
    @Jaylee22 wauw dan hoop ik maar dat jij en @itsourlove zwanger zijn... t klinkt als goede eerste symptomen!
     
    Jaylee22 likes this.
  10. Jaylee22

    Jaylee22 Niet meer actief

    Ja de hoop is er natuurlijk! Maar vind het een beetje scheef aangezien elke vrouw anders is en elk lichaam anders werkt haha! Maar wel weer iets om bij te hopen
     
    Fritsie7 likes this.
  11. didi79

    didi79 Bekend lid

    Nov 10, 2014
    552
    312
    63
    Female
    West Brabant
    Hier is eindelijk een ei in aantocht! Whoohoo!
    De test loopt goed op in vergelijking met deze ochtend! Hopelijk morgenochtend een knaller! Komende dagen nog even extra gezellig maken (ondanks plaatsing van dakkappellen). Dan met Pinksteren hopelijk eren positieve test..
     

    Attached Files:

    Rnsk, Baasje, moonchild and 2 others like this.
  12. itsourlove

    itsourlove Fanatiek lid

    Aug 2, 2014
    2,617
    2,315
    113
    Female
    Rotterdam
    @Jaylee22 dat had ik ook ergens gelezen. Maar dan zou je lijf mijn inziens al moeten weten dat de bevruchting 1 geslaagd is en 2 gaat innestelen.
    Ah well we wachten af. Hier is het zeker in de ochtend een dikke klodder en vd rest vd dag ook soms wat slijm. I will keep it positive.
     
    Jaylee22 likes this.
  13. itsourlove

    itsourlove Fanatiek lid

    Aug 2, 2014
    2,617
    2,315
    113
    Female
    Rotterdam
    Yaaaaaay ik duim voor je :thumup::D
     
    Jaylee22 likes this.
  14. itsourlove

    itsourlove Fanatiek lid

    Aug 2, 2014
    2,617
    2,315
    113
    Female
    Rotterdam
    Ik duim er zo voor.
     
    Jaylee22 likes this.
  15. Fritsie7

    Fritsie7 Fanatiek lid

    Dec 31, 2017
    1,470
    931
    113
    Female
    Noord Brabant
    Jaylee22 likes this.
  16. itsourlove

    itsourlove Fanatiek lid

    Aug 2, 2014
    2,617
    2,315
    113
    Female
    Rotterdam
    Nog 9 dagen dan mag ik officieel testen..mits ik niet bloed e.d. maar ik hoop serieus stiekem dat dit een mooi moederdag kadootje wordt.
     
    Fritsie7 likes this.
  17. Fritsie7

    Fritsie7 Fanatiek lid

    Dec 31, 2017
    1,470
    931
    113
    Female
    Noord Brabant
    Aah ja dat snap ik! Zou een heel mooi cadeautje zijn en meteen een soort van ‘eerste moederdag’ voor die kleine in je buik :oops::rolleyes: t zou zo mooi zijn!
     
  18. Jaylee22

    Jaylee22 Niet meer actief

    Jeeeej!!!! Ik denk dat ie dan zeker wel wat knallen vanavond of morgen!
     
  19. itsourlove

    itsourlove Fanatiek lid

    Aug 2, 2014
    2,617
    2,315
    113
    Female
    Rotterdam
    Mocht ik niet bloeden by then probeer ik stiekem ook te wachten tot dan met testen :rolleyes::oops: wat al moeilijk genoeg is.
    Testen waar de andere guppen ook bij zijn wordt wel een opgave I guess.
    En ik moet stiekem nog even het presentje wat ik voor mijn man heb gehaalt nog eens gaan inpakken :o:
     
    Jaylee22 and Fritsie7 like this.
  20. meiske1988

    meiske1988 Fanatiek lid

    Jul 23, 2013
    1,742
    922
    113
    Female
    omg venlo
    Dames, als jullie gaan testen, doen jullie dit dan alleen of met partner? En maken jullie er naderhand nog wat speciaals van? Vertellen jullie het meteen iedereen of hou je het nog even voor je.

    Nieuwsgierig naar jullie ideeen hierover.
     
    Jaylee22 likes this.

Share This Page