Onze dochter van 1.5week jong, ligt sinds 2dagen met beentjes in kikkerstand. Of ze nou in de box of in bed ligt beentjes blijven in deze stand. Is dit normaal? Ze heeft wel wat last v darmkrampjes gehad, sinds dien ligt ze zo. (tenminste het valt me nu pas op) Voor de rest is ze hartstikke tevreden en heeft ze er ook geen last van..
prima toch? Beweegt ze haar benen nog wel? (trappelen enzo) Als dat zo is zal ik me er geen zorgen om maken en mocht je dit wel doen kun je altijd even de huisarts opbellen om advies te vragen aan de assistente.
Kikkerstand is op zich normaal, maar als je het idee hebt dat ze erg gespannen ligt ivm krampjes, zou ik ook even naar de ha gaan. Of osteopaat. Buikje masseren kan ook helpen te ontspannen.