Gezocht een pakket meisjeskleding maat 50/56,liefst uit friesland,omgeving Drachten/heerenveen,zodat ik het op kan halen. Verder zoek ik nog een leuk rose boxkleed,mobiel,kruikenzak en 2 aankleedkussenhoezen. Niet al te duur.
Ik heb nog meisjeskleding in deze maat over. Als je de verzendkosten betaald wil ik het wel voor je opsturen? Zal ik morgen even een foto maken met wat ik heb?
Hallo, Ik heb ook nog kleertjes in 50-56. Ik heb ook nog een kruik + zak. PB maar als je interesse hebt. Groetjes Ellen
Ik heb ook nog 2 setjes maat 56 van Dirkje. Aankleedhoesen heb ik er ook nog 2 liggen, gewoon effen witte. Bij interesse, pb maar.
Komt er ook iemand uit friesland,want anders moet ik steeds nog 6,75 extra verzendkosten betalen. Van 1 lieve mama krijg ik kleding en hoef ik alleen de verzendkosten te betalen.
Ik woon in friesland en heb mogelijk wel wat voor je. Wanneer verwacht je je dochter? Dit ivm seizoen en dan moet ik het even bij elkaar zoeken. Ik zie dat je over een week of 7 uitgerekend bent. Als je een foto wilt pb dan maar.
Hoi, ik woon vlakbij jou in hetzelfde gebied. Ik heb wel 2 boxkleden, mobiel, kruikenzak, waskussenhoezen en ook wel veel rompers maat 50/56 van de hema (ook wel veel van die fijne stretch rompers). kleertjes moet ik even zoeken. PB maar als je interesse hebt, misschien handiger om dan wat af te spreken
Ik heb een pakket meisjeskleding in maat 50/56. Ik woon alleen wel in Appingedam. Ik wil het pakket ook best opsturen voor alleen de verzendkosten.. Als je interesse hebt dan mag je me wel een pb sturen
Hoi, ik heb ook nog meisjeskleding maat 50/56 liggen. Zou ik voor een kleine prijs wel willen opsturen. Bij interesse graag pb.