Hi dames, Even mijn frustratie van me afschrijven. In 2013 kreeg ik een heel lief, klein mannetje. Na 1 maand proberen was het meteen raak. Nu gaan we voor een tweede kindje. Nu 6 maanden bezig en steeds niks. Ik weet dat dat niet zo raar is, maar had gehoopt dat het nu weer zo snel raak zou zijn. Anderen bij wie het ook zo liep? Groetjes, R.
Nee, voor mij proberen voor eerste kindje. Maar ik begrijp wel dat het frustrerend is, zo ervaar ik het ook... Succes met zwanger worden!
Hier van de eerste zwanger geworden in ronde 8.. Voor de 2e alweer in ronde 11 beland en dat maakt me wel onzeker.. had stiekem gehoopt dat mijn lichaam nu wel zou weten wat te doen maar helaas
Begrijp precies wat je bedoelt!! Alle vrienden om me heen binnen 2 maanden zwanger en echt niet 1 of 2 koppels maar ook nog 3! Of oeps door de pil heen! Hier gaan zitten we inmiddels in ronde 4 en heb een gevoel dat het nig wel even gaat duren...😒
Bij mij in de familie werd iedereen on 1 of 2 keer zwanger. Ik dacht dat dat normaal was. Ik heb er verder nooit over doorgevraagd. Op mn werk en met kennissen merk je ook dat veel mense zeggen snel of zelfs in 1x zwanger te zijn geworden, maar als je doorvraagt klopt dat meestal niet. Sommigen zijn al 2 maanden met de pil gestopt en pas toen ze gericht gingen klusse na een aantal maanden was het raak (dat verstaan ze dus onder 1e keer).bijj mij duurde het niet super lang maar 1e zwangerschap een bbz, daarna een miskraam. Bij iedereen ging t allemaal in 1x goed, maar zodra je zoiets hebt meegemaakt komen de verhalen pas en merk je dat er meerdere wel eens een miskraam hebben gehad. Het is dus niet altijd wat het lijkt en mensen zeggen nou eenmaal niet graag "ja bij ons duurde het 8 maanden" maar geloof me het is heel normaal en het komt zelf vaak voor zo heb ik me door mijn gyni laten vertellen. Heel veel succes en proveer er niet te veel mee bezig te zijn, je lichaam reageert daar ook op. X
Hier de eerste keer onverwacht en in 1 keer dus. Ben nu zwanger van de tweede, 1,5 jaar moeten wachten. Ineens was ik nu overtijd en had symptomen (wel onregelmatige cyclus). Succes!!!
Ik lees een ronde 4 en een ronde 6, duizenden vrouwen inclusief mijzelf die zouden ervoor tekenen om dan zwanger te zijn. Hopelijk zijn jullie beide snel zwanger.. Gemiddeld staat er een jaar voor he.. Misschien bij de eerste gewoon geluk gehad? Hier na 22 rondes (waarvan de eerste 16 rondes gemiddeld tussen de 30 en 60 dagen duurden) zwanger geraakt. Mevrouw van de 4 rondes ik snap dat je hier niemand wil kwetsen maar geloof mij dat heel wat meiden hoofdschuddend jou stukje lezen
Idd hoofdschuddend.. ondanks dat t hier ook snel gaat.. ronde 9, 4 en 5. Vind t zelfs wat naïef om uit te gaan van ronde 1 2 3 4 Ect... Het komt, als t al komt, op t moment dat t tijd is...
Herkenbaar, van de eerste direct zwange mogen raken. Een mooie zoon. Toen hij een jaar was gingen wevooreen tweeden bij poging 2 weer raak. dat werd een miskraam. ik had toen echt het idee dat ik wel weer snel in verwachting zou raken. Nu zijn we ruim een jaar verder en nog steeds niet in verwachting helaas. Hoe raar kan het lopen... Succes gewenst voor jullie en blijf hoop houden!!
Eerste was ook in ronde 1. Tweede na een jaar. Totaal niet verwacht en bij de eerste afspraak in het zkh bleek ik zwanger. Geduld dus.
Dit dus inderdaad... Hier juist andersom, voor de eerste 2 jaar bezig geweest, nu voor de tweede op tijd begonnen met in het achterhoofd dat het misschien weer lang zou duren maar nu was het in ronde 5 raak. Meid probeer je iets minder druk te maken, de vorige keer kan heel veel mazzel zijn geweest... wees blij als het binnen een half jaar/jaar lukt dan val je nog hartstikke in het gemiddelde. Door zo een gelukstreffer bij de eerste raak je gewoon een beetje verwend dat snap ik dan ook wel weer
Iedereen heeft recht op zijn eigen frustraties en dat hoeft niet altijd gemeten te worden met andere! Ik heb er ook 3 jaar over gedaan maar ik snap best dat als je wat anders gewent bent dat het dan ineens voor je gevoel heel lang kan duren. Komt goed TS. Schouders eronder en weer gaan. Hopelijk hebben jullie binnen het jaar een positieve test in handen
Ik vind dat iedereen recht heeft op zijn eigen frustraties en dat hoeft niet altijd gemeten te worden met andere! Ik was gisteren gefrustreerd omdat ik mijn bus gemist had en zo te laat kwam op werk....mag dat ook niet omdat andere het slechter hadden die dag?
Helemaal mee eens. Wat is dat toch altijd dat iemand zich niet even k*t mag voelen of ergens vreselijk van mag balen omdat iemand anders het veel erger/slechter heeft? Het kan altijd erger. Maar dat betekent niet dat je eigen gevoel er niet mag zijn.
Ik kan je best begrijpen ts! Als je maar wist dat het iig wel een keer gaat gebeuren is het anders he. Maar wachten op iets waarvan je niet weet of het komt is frustrerend en mss zelfs beangstigend? Ik heb dat zelfs nu al terwijl wij er nog niet eens mee bezig zijn. Dan denk ik: Stel dat het helemaal niet meer lukt. Ik weet zeker dat ik me dan na een aantal maanden ook zorgen ga maken. Niet omdat ik even moet wachten, maar gewoon omdat ik bang ben dat mijn droom niet uitkomt...
Natuurlijk, ik plaats mijn frustratie in perspectief, hoor. Ken genoeg mensen bij wie het op de natuurlijke manier gewoon helemaal niet lukt. Maar toch. Nou, ja, inderdaad, schouders eronder. Nieuwe ronde, nieuwe kansen. Ook voor jullie allemaal.