hallo, ik heb sex gehad met me vriend, paar uur voor de sex heb ik de pil geslikt net als elkedag, maar de volgende 3 dagen was ik hem vergeten? heb nu last van misselijk heid, last van me buik, en rechts onder in mijn buik doet het zeer als ik er op druk.. kan ik nu zwanger zijn?:O
Oei, 3 dagen achter elkaar vergeten dus... Hoe lang is het geleden dat je sex hebt gehad? En in welke week van je cyclus zat je toen je sex hebt gehad?
Heb je een normale cyclus van rond de 28 dagen? De kans dat je zwanger raakt als je in de eerste week van je cyclus sex hebt gehad, is volgens mij heeel klein. Want de eisprong komt meestal pas 2 weken na je menstruatie, tenminste als je een normale cylcus hebt.
De kans bestaat dat je zwanger bent, maar de klachten wijzen daar niet perse op hoor. Je kunt ook pijn in je buik hebben en misselijk zijn omdat je jezelf zorgen maakt over een eventuele zwangerschap. Het is twee weken geleden, de eerste week van je cyclus. Ik denk dat je weinig anders kan doen dan 2 a 3 weken wachten en dan testen. Sterkte!
Maar je hebt natuurlijk alleen zekerheid als je een test doet... Ik was zwanger terwijl ik de pil NIET was vergeten en 1 keer sex had die maand...
nou in de eerste week van je cyclus is de kans wel zo klein dat je zwanger bent . als je een test doet weet je het zeker .als ie negatief is en je blijft rechtsonder pijn houden en je bent misselijk. dan kan het ook een beginnende blinde darm ontsteking zijn .
Het zou kunnen dat je zwanger bent, om het zeker te kunnen weten zou ik gewoon testen de dag na je verwachte ongesteldheid. Succes meis!
Vlak na je maandstonden kan je zwanger worden hoor! Geloof me. T is niet omdat je eisprong pas rond dag 14 komt dat je niet zwanger kunt zijn van op dag 6, 7,... sex te hebben gehad. Succes en t beste is een testje doen, dan hoef je niet te gissen.
Ja, in theorie is het natuurlijk mogelijk, want spermacellen kunnen heel wat dagen overleven. Dus als je sex hebt gehad aan het einde van week 1 en je hebt een vroege eisprong, dan kan de sperma nog wel aanwezig zijn. De kans is natuurlijk vrij klein, maar wel aanwezig.
Een pil vergeten in de eerste week van de strip is juist het meest gevaarlijke moment! En dan nog wel drie vergeten? Ik spreek uit ervaring: je kan wel degelijk zwanger raken op die manier.. Als ik het goed begrijp zou je volgende week ergens ongesteld moeten worden. Als dit niet gebeurt, zou ik toch even een testje wagen als ik jou was........ Wat zou je doen als je zwanger blijkt? Liefs Esther
De kans zit er idd in. Wat daya al zegt, de pil vergeten in de eerste week geeft de meeste kans om zwanger te worden. De symptomen zeggen niets. Je moet denk ik gewoon afwachten tot je menstruatie zou moeten zijn en dan even testen.
Dencc, ik heb je topic verplaatst naar het juiste forumonderdeel. heb je ondertussen al een test gedaan?
hooi.. ja ik heb een test gedaan maar gelijk 2 week daar na en diewas negatief? is dat niet een beetje vroeg?
hey Ik heb ook na ongeveer een anderhalf week twee week een test gedaan, was ook negatief.. en ik heb het gevoel dat ik zwanger ben, maar ik ga het nog weer proberen de test, had gelezen dat je het pas na 19 dagen moet testen, stond op de bijsluiter.. Liefs x