hotmail

Discussion in 'De lounge' started by spikkeltje, Aug 17, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. spikkeltje

    spikkeltje Niet meer actief

    Net wou ik op mijn hotmail account inloggen maar is geblokkeerd:( ben al een week er niet meer op geweest.
    Ook mijn vriend wou inloggen ook geblokkeerd.
    Ik heb nog een oude account en daar kan ik wel op inloggen.
    Wie heeft nog meer problemen met hotmail??
     
  2. Jel

    Jel Niet meer actief

  3. spikkeltje

    spikkeltje Niet meer actief

    o tnx, had nog niet gelezend dat bericht. Denk dat ik maar hotmail helemaal opzeg, zodra het weer kan. En ergens anders mail account aan maak. Want word ook gek van spam berichten..
     
  4. Huis van Puck

    Huis van Puck Fanatiek lid

    Jul 30, 2010
    1,415
    52
    48
    Geen zorgen,het komt goed! Kan een paar dagen duren. Had het laatst ook, kon 4 dagen niet bij mijn mail. Dan zijn ze aan het 're-setten'. Je zal zien dat de nummers die normaal bij het inloggen boven in de balk komen te staan, straks anders zijn. Het komt echt goed!
     
  5. spikkeltje

    spikkeltje Niet meer actief

    Oke tnx. Las net op andere hotmail topic, dan men telefoonnummer in moet vullen, heb ik niet gedaan.
    heb ergens op geklikt en kreeg vragen, heel veel weet ik niet eens. Heb een adresboek waar alle mail adressen in staan en laat staan een onderwerp. Tegenwoordig krijg ik zoveel spam en ben al een week er niet op geweest en vermoed dat er weer veel rotzooi staat en veel berichtjes van hyves die ik ook in de mail krijg..
    nou ja we zullen zien...
    echt vervelend dat er meer mensen last van hebben
     

Share This Page