Zojuist een poll voor een meisjesnaam geplaatst. Nu ook graag jullie mening over een mogelijke jongensnaam.
Ik vind eigenlijk alle namen wel prima maar wel als één van jullie twee van origine Engelstalig is... Zo niet.. dan is naar mijn idee de optie nog: 1) Lars 2) Samuel En omdat ik zelf niet zo gecharmeerd ben van overduidelijk Bijbelse namen zou ik gaan voor Lars. Ben je niet Engelstalig of is partnerlief niet Engelstalig.. dan zou ik de andere namen niet doen.. staat zo populair. PS: Owen.. vind ik ook nog wel gaan.
Ondanks dat ik niet echt van de Engelse namen ben, heb ik toch gekozen voor Owen. Vind dit altijd een leuke naam. Lars hoor ik nu zo vaak en ben ik een beetje klaar mee. De rest is niet mijn smaak.
Ik koos voor Lars! De rest is mij te Engelstalig, daar hou ik persoonlijk niet van. Lars vind ik een heel ander soort naam dan de rest!! Van de Engelstalige dan Owen of Scott.
Vind eigenlijk Lars het leukste, maar naast je meisjesnamen (Ik heb Megan gekozen) dan Owen. Of Feline en Lars