Zo raar is het niet dat ze hem houdt vind ik. En zo´n bedrijf houdt daar echt niks aan over. Toen ik in een winkel werkte gebeurde het wel eens dat een klant te weinig terug kreeg en het niet doorhad, of teveel terug kreeg en het niet teruggaf. Dat trekt dan toch weer gelijk op. En om nou te gaan zeggen dat door ´deze houding´ onze maatschappij kapot gaat is ook wel een beetje overdreven. Als men vroeger per ongeluk 2 kippen meekreeg ipv 1 gingen ze ook niet terug hoor.
ik had ook 1x gebeld en daarna niet meer. als ik vaker moet gaan bellen heb ik onderhand die dure broek al betaald met belkosten.
Heb het weleens gehad met een Wehkamp bestelling. Daar zat ineens een blouse bij die ik niet had besteld. Ik moest het eea retouren dus heb hem mee terug gestuurd. Nooit iets over terug gehoord want stond natuurlijk ook niet op de retourbon. Ik zou die broek eerlijk gezegd niet zo snel houden.Zou er een raar gevoel over hebben. Het is allemaal massa produktie maar toch... Ik waardeer eerlijkheid heel erg in mensen dus dat zegt genoeg over hoe ik hierover denk.
Geloof mij maar, die broek zijn ze bij zalando nu liever kwijt dan rijk. Er gaan daar zulke grote aantallen de deur uit elke dag, dat ze hier om administratieve redenen echt niets aan (willen) doen. Waarschijnlijk kunnen ze hem niet terugboeken omdat het dan niet klopt in het systeem. Ik denk dat je ze helpt door hem te houden.
Vind het raar dat sommige mensen dit als stelen zien. Hóe zie je dit als stelen dan? Ten eerste is het de fout van Zalando (kan gebeuren) en ten tweede heeft ze de klantenservice erover gebeld dat ze een verkeerde (veel duurdere) broek toegestuurd heeft gekregen. Oftwel, ze maakt er een melding van. En dan ligt de bal bij hun vind ik... Meer kan je er niet aan doen toch? Of moet je de politie er ook maar bij betrekken? Kom op zeg, tis maar een broek... (ja ok, 170 euro is veel geld, althans voor mij )
Naar mijn idee gaat het er ook niet zo zeer om of een bedrijf hier al dan niet nadelige gevolgen van heeft, wat mij betreft is dit meer een principekwestie. Ik vind het geen mentaliteit om iets te houden waarvoor je niet betaald hebt. En dan met reden 'omdat dit nu eenmaal de fout van het bedrijf is en ze ( nog ) geen antwoord hebben kunnen geven hoe verder hier mee om te gaan'. Dan ga je toch in overleg hoe je dit met elkaar op kan lossen? En ja, misschien moeten daar meerdere telefoontjes aan gewaagd worden.
Ik vind dat je als bedrijf zijnde voor zulke situaties direct een oplossing moet hebben. En verder ja als ik 2x zou hebben gebeld en men zegt deze kan niet retour want wordt bij jou niet gecrediteerd want deze broek staat niet in jouw systeem en we kunnen je geen nieuwe toe sturen van de goede zonder nieuwe rekening dan kan ik dus deze terug sturen en daarna 69 afrekenen voor iets dat ik niet heb en ook nooit zal krijgen dan hou ik inderdaad deze en betaal mijn oorspronkelijke rekening want als ik meer betaal wordt het toch terug gestort onder het mom geen openstaand bedrag. Moeten ze hun zaken maar goed voor elkaar hebben
Dat dacht ik dus ook , maar zalando heeft toevallig een 0800 nummer. Desondanks zou ik ook nog steeds maar 1x bellen.. hadden ze hun medewerkster maar beter in moeten leren..
Ik zie wel weer een aantal moraalridders op hun paard springen hier. Ik vraag me soms wel af of ze ook zo handelen als het henzelf overkomt. Je hebt gedaan wat je moet doen, als Zalando het zelf niet weet, zou ik de broek houden. En krijg je alsnog die rekening, tja, jammer dan. Je hebt je best gedaan, bent eerlijk geweest, ik vind het dan ook absoluut geen stelen.
Maar hoe doe jij dat op je werk dan? Heb jij je zaken zo strak weg gezet dat er geen fouten worden gemaakt of dat er bij evt. fouten een directe oplossing klaar staat? Waar mensen werken worden nu eenmaal fouten gemaakt, en ja, die moeten naar behoren worden opgelost, maar het kan toch zo zijn dat daar even wat meer tijd/ overleg voor nodig is.
Nou dat vind ik eigenlijk niet, het zal neem ik aan vaker gebeuren. Ik zou ook gebeld hebben en daarna houden, moeten ze maar een oplossing hebben hoor.
ik zou broek teruggestuurd hebben want als het bij mij niet klopt trek ik ook aan de bel. sta versteld van hoeveel mensen zeggen houden.. mooi meegenomen etc..
Ik zou hem gewoon houden! Je hebt al netjes gebeld en zoals iemand al eerder zei; ze zijn ze liever kwijt dan rijk. Ze maken toch al heel veel winst.
Dat vind ik ook vreemd. Ze moeten toch na kunnen gaan wat jij precies besteld hebt en dat dat niet overeenkomt met wat ze geleverd hebben? Stel dat die broek nu niet lekker had gezeten, had je hem terug moeten sturen anders zit je met een broek waar je niks aan hebt en dat zou dan niet kunnen omdat je volgens hun alleen artikelen kunt ruilen die wel overeenkomen met wat je besteld hebt? Vreemde logica daar.
Ja ben jaren bedrijfsleidster geweest in diverse winkels en als er een probleem was of er ging iets mis werd dat direct opgelost want ja overal gata wel eens wat mis maar je zult dan wel moeten zorgen dat je ene oplossing voor problemen of fouten hebt en dat je personeel daarvan op de hoogte is, zo niet heb je als bedrijf zijnde toch echt steken laten vallen
Ik zou niet gebeld hebben maar een e-mail gestuurd hebben en als daar zwart op wit in staat 'houd maar', prima. Anders zou ik de broek dus terugsturen. Best grote kans dat ze de fout straks alsnog recht gaan zetten en dan moet je een flink bedrag bij betalen, houd daar rekening mee.
Ik zie eigenlijk niet waarom je een moraalridder bent als je iets teruggeeft wat niet van jou is Het is toch niet meer dan logisch