Hoi hoi, Ik moet de 27ste/28ste ongesteld worden en ben de afgelopen 5 dagen zooo misselijk. Voornamelijk in de ochtend en de avond..... Mijn borsten doen pijn en mijn gevoel springt een beetje van van hak op de tak. Ik heb natuurlijk (veeeeeeeeeeeeeeeeeelste) vroeg uit nieuwsgierigheid een test gedaan, maar die zei NEE. Ik ben eerder zwanger geweest en toen had ik 8 dagen voor mijn ongesteldheid al een positieve test. Zou dat dit keer ook zo moeten zijn, of kan dat verschillen? Dank jullie wel alvast en een hele fijne kerst! Groetjes Marieke
het beste kun je vanaf je nod testen , want dat is het betrouwbaarste ,ik zal voor je duimen , maar je zult waarschijnlijk wel eten dat je lichaam je enorm voor de gek kan houden ! succes
ik weet het , het is heel herkenbaar , ik test ook vaak te vroeg , ik moet nu tussen zaterdag en maandag ong. worden , hoop natuurlijk van niet en heb geen testen meer in huis en wilde proberen om dat vol te houden tot maandag !Je schiet er zo weinig mee op he , want e weet nog niks , heb je wel een test gebruikt die je ook voor je nod kan gebruiken ?
Volgens mij niet....Ik heb bij mn vorige zwangerschap DA eigen merk gebruikt en deze heb ik weer gehaald. Gezien ie het toen aangaf, en flink ook, dacht ik dat deze daar wel geschikt voor zou zijn. Maar nu haal ik niets meer, hahaha.....moet het maar gewoon (weer) uitzitten! Je zou toch niet verwachten, als je sommige per-ongeluk-verhalen hoort, dat het zo moeilijk kan zijn he?! Maar goed....zoals we hier zeggen in Twente : kiekn wat wot Grtz
Ja Marieke vooral als je er zelf veel mee bezig bent en het ff niet lukt , dan lijkt het bij iedereen te lukken en nog snel ook , en zelf lijk je stil te staan ...... Ik heb zelf testen gehad die je volgens mij tot 6 dagen voor je nod kan gebruiken , de midstream test van sensitest , niet de staafjes ,maar gewone testen , die zijn volgens mij beter ..... maar toch wil ik het proberen vol te houden en niet te testen , liever erachter komen dat het mis is door ongi dan door weer een negatieve test !
Je hebt trouwens ook testen van kruidvat 2 voor 5 euro , zijn ook ok en niet zo duur .. vooral voor de dames die veel testen verslijten !