wie heeft het ook?? en wil buren worden snapt iemand het spel eigenlijk?? hoe kan ik eigenlijk zelf energie eigenlijk iedere keer op doen? dat snap ik nog niet...want bij iedere opdracht verlies je energie...? en hoe krijg ik simcash erbij?
Ik heb het ook maar speel het niet meer, vond het saai Maar je kan energie kopen of krijgen van je buren.. en om de zoveeltijd krijg je 1 energie erbij.. Simcash moet je kopen.. via sms, ideal, bellen etc. kost dus geld
Ik speel ook. Kijk hier maar voor nieuwe buren: http://www.zwangerschapspagina.nl/de-lounge/297721-sims-social-facebook.html
Hier ook een speler. http://www.facebook.com/marjolente is mijn adres op facebook. De energie vult zichzelf bij (elke 5 minuten uit mijn hoofd geroepen) krijg je er eentje bij. Simcash verdien je als je klusjes doet.