Hoi, Zit met een dilemma. Ik ben op het moment 1 week overtijd. Heb geen symptomen (behalve kriebelend gevoel bij mn baarmoeder en heeeeel licht roze afscheiding). Maar ik durf niet te testen! Ergens weet ik dat ik niet zwanger ben (de kans is zó klein), maar we hebben wel geprobeerd deze maand. Dus ergens in mij laait er toch wat hoop op. Een negatieve test is dan zo'n klap! Ik heb voor mezelf de grens gelegd voor aanstaande zaterdag. Als ik dan nog niet ongesteld ben, ga ik testen... Wie was er een week overtijd, zonder symptomen en toch zwanger??
Spannend Snoopy! Wil je heel veel succes wensen. En ook meegeven dat ik tijdens mijn 1e zwangerschap zowat 9 maanden geen enkel kwaaltje heb gehad op rugpijn na. Hopelijk heb je een mooie test in je handen zaterdag maar als je al ruim een week overtijd bent en een regelmatige cyclus hebt Zou je al kunnen testen. Succes!
Snoopy, fijn dat je overtijd bent. Misschien zou je 't ziekenhuis kunnen bellen. Dan kunnen ze een bloedtest doen. Lijkt me minder eng.
Het blijft spannend. Succes met wat je beslist om te doen! Bedenk wel dat je zo vroeg nog helemaal geen symptomen hoeft te hebben .
Oh wat super spannend...effe doorbijten en toch misschien een testje doen? Ik ben ook pril zwanger en kan het nog niet geloven. Ik kan me gewoon niet voorstellen dat ik zwanger ben...nergens nog last van ofzo. Ik duim heeeel hard voor jullie!
Ook ik net zwanger - en nog steeds geen zwangerschapssymptomen... Dus je weet maar nooit... Ik duim voor je mee