Ik kan me NIET voorstellen dat dit een vals-positief is, en een test uit elkaar halen, levert ook niets op, denk ik. Ik ga je gewoon feliciteren! Gefeliciteerd!!
Ik kan me niet voorstelle dat je met zo'n test niet zwanger bent.... dus.... van harte gefeliciteerd!!
heeeeeyyyy ik denk ook zwanger!! dikke vette posi streep...alleen, ze staan idd wel een beetje naar de zijkant maar ja..dat weet ik ook niet waarom..net zoals anderen zeggen, ik zou niet weten waarom er een 2de lijn komt als er geen hcg zit.. dus. ik zou nog 1 doen!! en dan foto plaatsen hier heheh, want ze zien er altijd zo mooi uit, posi... succes!!
Ik denk ook positief. Wel raar dat dat streepje maar half is.... Gewoon nog een test doen vandaag, zeker weten dat je wel 2 streepjes krijgt!
Ik zou hier niet eens aan gaan twijfelen. Dat die streepjes wat naar links staan heeft te maken met waar de teststrip in de casette zit. Als die is verschoven, staan ze idd anders, maar dat maakt voor het resultaat niks uit! Heb je al een digitale gedaan? Gefeliciteerd!!
Ik ben er ook van overtuigd dat je zwanger bent. Ga je vandaag een cb doen? Ben erg benieuwd!! in ieder geval gefeliciteerd..!!!
ZWANGER!!!! GEFELICITEERD!!! Ik had ook gestest met kv 2v5 en zie mijn banner! Ik heb toen voor de zekerheid ook nog even een cb gedaan en het resultaat was duidelijk zwanger! Lekker genieten!!
@ alle meiden: Wat een prachtige, lieve felicitaties !!! (K) Ik heb er niet eens op gelet dat de strepen teveel naar links staan, uit de casette gehaald en nog steeds 2 strepen haha paar dagen terug zlefde kv test gdn en heeel erg lichte streep, leek net indrooglijn en duurde even ook. Gister na 60 sec al een donkere streep, op de foto lijkt ie idd licht van kleur en lijkt ie niet door te lopen. In werkelijkheid loopt de streep dus wel door en donkerder. Ik ga vanmiddag een CB test halen en die doen, ben benieuwd. Ik zal er een foto van maken en hier plaatsen, positief of negatief We waren er niet voor aan t klussen, maar wilden altijd nog wel een broertje (liefste een zusje ) erbij dus zeeeeer welkom alleen wat sneller als verwacht @sloppyslayer: hahaha ja na de CB test zal ik vk en huisarts gaan bellen , ben nog in schok hoor hahaha !!! Meiden allemaal superbedankt voor de lieve reacties en positieve energie! Ik hou jullie op de hoogte
het 1e streepje staat ook meer naar links du slijkt me logisch dat de 2e meer in het midden staat. Meid niet twijfelen ik wou dat ik zo'n streep had. Je bent hartstikke zwanger.
hij lijkt mij hartstikke positief hoor, maar ik heb ook veel verhalen over valse positieven gehoord van deze test, dus inderdaad even een cb doen vanmiddag! Ben erg benieuwd En alvast voorzichtig gefeliciteerd natuurlijk!